HAFTA SONU İÇİN İHTİYACINIZ OLAN 5 PARÇA

By  |  0 Comments

Hafta sonları, basit giyimi talep eder.  Ama siz salaş ya da özensiz bir görünüm istemeyebilirsiniz. Anlıyoruz. Bu yüzden sizin için hafta sonları ya da istediğiniz her hangi bir zamanda giyebileceğiniz 5 parçayı bir araya getirdik.

Ceket

Vince - 2615 TL

Vince – 2615 TL

Derinlerde bir yerde, aslında hepimiz aynı görevin peşindeyiz: mükemmel deri ceketi bulmak. Kucakla ve kaç! Neyle isterseniz giyebilirsiniz. Bomber ve bikerların yanı sıra, daha hafif yapıya sahip ceketleri de deneyebilirsiniz. Gece yarısı mavisinin beklenmedik tonları da size artı bir puan sağlayabilir.

Kazak

kazak

Neden istediğiniz her şeyle giyebileceğiniz hakim yaka bir kazak dururken, sadece belirli tişörtlerle giyilen bir V yaka satın alasınız ki! İnce, havadar ve basit tişörtlerle de giyilebilecek bir kazak tercih etmeniz de fayda var.

Jean

jeanler

Koyu renk jeanler, hem hafta sonu hem de casual ofis giyimi için uygun. Skinny ya da fazla rahat kalıpları tercih etmeyin. Basit kesimli, orta kesimli bir Jean size mükemmel dengeyi sağlayacak.

Güneş Gözlüğü

Ray-Ban - 410 TL

Ray-Ban – 410 TL

Wayfarer’lar herkeste, her zaman harika görünür, nokta.

Bot

Wolverine - 1460 TL

Wolverine – 1460 TL

Bu botlar, gardırobunuza eklemeniz gereken acil parçalardan. Onlarla istediğiniz kadar yol kat edebilir, istediğiniz yerden atlayabilirsiniz. Dayanıklı ve kullanışlıdırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *