2014’ÜN KADINLARI

By  |  0 Comments

2013-Roundup-Women1

ETRAFIMIZ sarıldı, müzik dünyasında, sinema dünyasında ve podyumlarda seksapeliyle öne fırlayan kadınlar var. 2013’te yıldızı parlamaya başlayıp yeni seneyi ele geçirecek olanlar ve yükselişini 2014’te de sürdürüp bizi büyülemeye devam edecek olanlar var. Kısacası 2014’te bu kadınlarla geçirilecek daha çok vaktimiz var.

Miley Cyrus 

2014'ün Kadınları4Seksi olma boyutunu biraz abartıp gözümüze sokan bu kız bir şekilde 2013’ün en çok konuşulan kadınlarındandı. Ne yapıp ne edip işi 2014’e de taşıyacaktır kesinlikle.

Miranda Kerr 

2014'ün Kadınları6Zaten çok sevilen bir melekti, son Antalya seferinden sonra herkesin sevgilisi oldu. Justin Bieber’la beraberliği doğrudur, değildir bizi pek ilgilendirmiyor.

Irına Shayk

2014'ün Kadınları7Rus bir anne ve tatar bir baba birleşince nasıl bir tanrıça oluşuyor acaba diye merak ediyorsak diye yaratılmış gibi sanki.

Alexina Graham

2014'ün Kadınları5Ünü dünyadaki seksi kadınları barındırmaktan yana olan Elite Model Ajansı’nın dünyaya son hediyesi. İngilizdir, kızıldır, hayran olunasıdır.

Kate Upton

2014'ün Kadınları9Bu seneki Victoria’s Secret’ta kesinlikle favorimiz oldu. O ekranda yürürken ya ev sallandı, ya da tansiyonumuz düştü

Candice Swanepoel

2014'ün Kadınları8Güney Afrika denilince artık aklımıza sadece Charlize Theron gelmiyor öyle değil mi? Charlize mi kim, peki!

Cara Delevingne

2014'ün KadınlarıKonu yükselişte olan modeller olacaksa Cara’yı VIP girişinden almak lazım. Zira kendisi yeni Kate Moss’umuz, karizmada bir dünya devi.

Rosie Huntington-Whitely

2014'ün Kadınları3

Yeni Megan Fox diye nitelendirebileceğimiz bu güzellik karşısında kurulabilecek cümle sayısı çok az.

Beyonce

beyonce

Bütün bir sene yeni turne haberleriyle bizi oyalayıp yılın son günlerinde albümünü patlatan Beyonce’nin 2014’te başımızın tacı olacağını söylemek için medyum olmaya gerek yok!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *