2016 SONBAHAR/KIŞ BAKIM DOSYASI

By  |  0 Comments

KIEHL’ DAILY REVIVING CONCENTRATE

Kiehl-Daily-Reviving-Concentrate

Kiehl’sın %100 doğal içerikli yeni formülü Daily Reviving Concentrate, cildin doğal savunma sistemini destekleyerek gündüz koruma gece onarma döngüsüne uyum sağlıyor. Mevsimsel geçişler ve soğuk kış günlerinde cildinizi korumaya hazır.

MALTON BROWN TRAŞ SONRASI BAKIM KREMİ

MoltonBrownFinal

Traş sonrasındaki kızarıklıklardan kurtulmak ve lazer kesiklerinin acısını dindirmek için muhteşem bir yol. Cildiniz, size teşekkür edecek.

BRAUN COOLTEC CT2S PREMIUM

BraunShaver

Braun’un bu özel traş makinesi her türlü açının üstesinden gelebilir. Cildinizi pürüssüzce traş ettiktikten sonra, çıkan sonuçtan memnun kalacaksınız.

PURELY PERFECT ŞAMPUAN

PurelyCreme

Bu özel şampuan, saçlarınızı yumuşatırken parlaklık veriyor, pürüzsüz bir görünüm sağlıyor ve muhteşem şekilde kirlerden arındırıyor.

TONI & GUY ŞEKİL VEREN SPREY

ToniGuy

Denizden çıktığınızda saçınızın dağınık  ama muhteşem görünümünü hatırlar mısınız? İşte, Toni & Guy’ın bu ürünü tuz içeren formülüyle saçınızıa deniz sonrası muhteşemliğini ve görünümünü yeniden kazandırıyor.

LR ALOE VERA ERKEK ANTI STRES KREMİ 

LR Aloe Vera Erkek Anti Stres Kremi

Günlük yüz bakımı için zengin içerikli formul sağlayan LR Aloe Vera Erkek Anti Stres Kremi, cildinizi canlandırırken tazeliyor ve günlük nem ihtiyacını karşılıyor. Gün içinde ihtiyaç duyduğunuzda ise cildinizin imdadına yetişiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *