2015 YAZ SEZONU BAKIM DOSYASI

By  |  0 Comments

Bakım ürünlerinizden memnun değilseniz, değişiklik yapmak, yeni sorunlarınıza çözüm bulmak istiyorsanız ya da sadece yeni bir şeyler denemekse amacınız, işte ihtiyacınız olan liste!

Philips AquaTouch Aquatec AT886/16

AT886_16

Hem pratik kuru tıraş hem de ferahlatıcı ıslak tıraş imkanı sunan Philips AquaTouch Aquatec, cildi de tahriş etmiyor. ComfortCut bıçakları ciltte kolayca kayarak pürüzsüz ve yakın tıra? sağlayan Philips AquaTouch Aquatec’in QuickRinse sistemli yıkanabilir ba?lıkları bulunuyor. 3 dakikada hızlı şarj olan ve yüzün kıvrımlarında rahatça kayan Philips AquaTouch Aquatec ile babanız ferahlatıcı bir tıraşın keyfini yaşayacak. Philips AquaTouch Aquatec AT886/16; Mayıs ayına özel olarak 249,99 TL’den satışa sunuluyor.

Daily Shampoo and Conditioner by American Crew

gallery-1431386154-esq-hishersproducts-americancrew

Unisex seriler, saç bakımında yeni değil. American Crew tarafından sunulan bu şampuan ve saç bakım kremi, sabah duşları için ideal. Özellikler; saç karışıklığını önler, yumuşak olmasını sağlar ve yağlı görünümü en aza indirger.

Geranium Leaf Body Scrub by Aesop

gallery-1431386307-esq-hishersproducts-aesop

Eğer çok fazla spor yapıyor, ya da ekstra temiz hissetmek istiyorsanız, bu bakım ürünü kumu ve tuzu yaz boyunca vücudunuzdan uzak tutmak için muhteşem bir yol.

Ultra Sheer Dry-Touch Sunscreen by Neutrogena

gallery-1431386526-esq-hishersproducts-neutrogena

Bazı güneş koruyucu kremler, yüzünüzde parlamalara ya da rahatsız bir görünüme neden olabilir, ama bu ekstra şeffaf güneş koruyucusu, öyle hafif ki vücudunuzda olduğunu unutacaksınız.

LABSERIES Invigorating Face Scrub

image003

Erkek cildine özel üretilmiş ve erkek dilinde konuşan LABSERIES Invigorating Face Scrub cildi derinlemesine temizliyor ve gözenekleri arındırıyor. Kayısı çekirdeği fiziksel eksfoliasyon sağlarken, ölü hücreleri arındırarak cilt dokusunu yeniliyor. Cildi tıraşa hazırlayan bu scrub, içeriğindeki Gliserin sayesinde pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *