85. OSCAR TÖRENİNİN EN ŞIK ERKEKLERİ

By  |  0 Comments

DÜN gece 85. Oscar Ödül gecesi muhteşem bir Kırmızı Halı ve ardından görkemli, bol müzikli ve sürprizli bir ödül töreni ile gerçekleşti. Kırmızı halıdaki erkeklerin kıyafet tercihlerine, en stil çift ve en yakışıklı erkeklere hep beraber göz atalım!

Kırmızı Halıdaki erkek gardırobundan en çok dikkat çeken hususlar…

1. Saten yakalı smokinler.

2. Saten duble papyonlar.

3. Parlak ve şık klasik deri ayakkabılar.

4. İnce kravatlar.

5. Kruvaze ceketler.

6. Sakal modası.

Kırmızı Halıdaki esen sakal modasının baş kahramanları: George Clooney, Bradley Cooper ve Ben Affleck…

Sakallı erkekler

Kırmızı Halıdaki en stil, en karizmatik ve en yakışıklı  erkekleri sizin için seçtik!

BEN AFFLECK 

Ben Affleck:Gucci

Kırmızı halın en karizmatik isimlerden biri Ben Affleck idi. Gucci imzalı, yuvarlak saten yakalı ve yelekli bir smokin tercih etti. Aksesuar olarak parlak klasik ayakkabı ve saten duble papyon kullandı. Ayrıca Kırmızı Halıdaki stil bazında birbirine en çok yakışan çifti olarak seçildi.

DANIEL RADCLIFFE

Daniel Redcliff Prada

Kırmızı halıdaki en genç ve en şık erkeklerden biri Daniel Radcliffe idi. Prada imzalı iki düğmeli klasik ama modern bir smokin tercih etti. Aksesuar olarak duble saten papyon kullandı.

GEORGE CLOONEY

George Clooney:Armani

Kırmızı halının eski kurdu George Clooney en şık erkeklerden biriydi. Georgio Armani imzalı, iki düğmeli ve saten yakalı smokin tercih etti. Aksesuar olarak duble saten papyon kullandı.

EDDIE REDMAYNE

Eddie Redmayne:Alexander McQueen

Kırmızı halıda en yakışıklı ve en stil erkeklerden biri tabiki Eddie Redmayne idi. Burberry imzalı, dar kuplu ve saten yakalı bir smokin seçti. Aksesuar olarak saten bir papyon ve süet deri mokasen kullandı.

BRADLEY COOPER

Bradley Cooper

Kırmızı halıdaki en karizmatik ve en şık erkeklerden biri Bradley Cooper idi. Özel tasarlanmış Tom Ford imzalı, ince yelekli bir smokin tercih etti. Aksesuar olarak parlak kumaştan duble papyon kullandı.

CHRIS EVANS

CHRIS EVANS

Kırmızı halıdaki en stil ve en şık erkeklerden biri Chris Evans idi. Siyah, iki düğmeli, saten yakalı ve şık bir smokin tercih ederken, aksesuar olarak ince bir kravat ve parlak deri klasik bir ayakkabı kullandı.

CHANNING TATUM

Channing Tatum

Kırmızı halıdaki en yakışıklı ve en yetenekli erkelerden biri olan Channing Tatum idi. Siyah, tek düğmeli, saten yakalı ve yelekli bir smokin tercih ederken, aksesuar olarak duble saten papyon ve parlak siyah klasik ayakkabı kullandı.

JOSEPH GORDON LEVITT

Joseph Gordon Levitt

Kırmızı halıdaki en yetenekli ve en sevimli erkeklerden biri yetenekli oyuncu Joseph Gordon Levitt idi. Siyah, iki düğmeli, keten kumaşından dikilmiş bir takım elbise tercih ederken, aksesuar olarak siyah saten papyon ve pembe bir rozet kullandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *