ADIDAS ORIGINALS X OPENING CEREMONY İŞBİRLİĞİ

By  |  0 Comments

adidas Originals ve yaratıcı koleksiyonlarıyla bilinen Opening Ceremony işbirliğine ait ayakkabılar, seçili adidas mağazalarında adidas severlerin beğenisine sunuluyor. Stan Smith ayakkabılar ve ZX 500 Trail botlardan oluşan koleksiyonda parmak izi desenleri öne çıkıyor.

B35644_LSL_eCom

Tenis ayakkabısı olarak sunulduğu ilk günden bu yana adidas Stan Smith, kortlardan sokaklara çıkarak tüm zamanların en ikonik ayakkabı tasarımlarından biri haline geldi. Opening Ceremony’nin yorumladığı Stan Smith ayakkabılar yalın tasarımı parmak izi desenleri ile bir araya getiriyor.

B35646_TPP_eCom

1984’te koşu ayakkabısı olarak tasarlanan ZX dönüşüm yaşıyor. Opening Ceremony ve adidas ekipleri bir araya gelerek trekking ayakkabı tasarımlarından ilham aldılar. Yan tarafında yer alan gizli fermuarı ile giyim kolaylığı sunan ZX botlar; yüksek kesime sahip. Botların üst kısmı deri baskı, diğer bölümleri ise süet ve ve neopren kullanılarak tasarlandı.

adidas Originals ve Opening Ceremony işbirliğine ait ayakkabılar 451TL ile 611 TL arasında değişen fiyatlar ile seçili adidas mağazalarında Ocak ayı sonu itibariyle adidas severlerin beğenisine sunuluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *