AKLINIZIN KALACAĞI 5 STAR WARS OYUNCAĞI

By  |  0 Comments

MILLENIUM FALCON QUADCOPTER

millenium-falcon-quadcopter

Millenium Falcon’un bundan önceki son sürümünü heyecanla elimize alıp uçurmayı denemiştik ama 60m yükseklilten sonra hafif saçmalayan, düşen, parçalanan bir aletten ötesine geçememiştik. Evet yeni Quadcopter’iniz drone teknolojisi ile uçuyor, kaçıyor, göklere çıkıyor. Bahçede çekeceğiniz muhtemel bir Star Wars sahnesi için hazır.

INTERACTIVE BB-8

interactive-bb-8

Star Wars denince aklına ilk olarak R2-D2 gelenler için inanılmaz bir fırsat. Akıllı telefonunuz sayesinde kontrol edebileceğiniz bu dünya sevimlisi mini robot masa üzerine koyduğunuz zaman köşelerden düşmüyor. Kendinizi zor tuttuğunuza eminiz, belki birkaç arkadaş birlikte almak en iyisi. Zaten fiyatı £129.99 civarında.

LEGO KYLO REN COMMAND SHUTTLE

lego-kylo-ren-command-shuttle (1)

Biri çocukluk arkadaşımız Lego’dan oluşan oyun aletini kurup önünüze verecek ve siz hayır ben büyüdüm diyeceksiniz! Mümkün değil. Hemen mekanik adamlarını alıp içine bindirerek bu gezegenden gitmek isteyeceğiniz Kylo Ren, kolleksiyon yapanlar için satışa çıksa daçalışma masanızda bir tane durmasında bir zarar göremiyoruz.

AT-AT WALKER

remote-control-at-at-walker

Tüm Star Wars serileri içinde en çok sevdiğimiz klasiklerden bir tanesi de bu. Daha önce benzerleri üretilmişti fakat bu sefer uzaktan kumandalı joystick’i ile istediğiniz yere gitmesini sağlayabileceksiniz. Dünyayı kurtarırken başucunuzda olması gereken silahlardan biri.

DARTH VADER ANIMATRONIC FIGURE

darth-vader-animatronic-figure

Evet kendisi kötülüğün timsali fakat evimizde sergilemekten de alıkoyamıyoruz. Bu delux model Darth’ın ışın kılıcı orjinal sesini çıkarıyor. Karanlıklar Prensi’nin sarf ettiği cümleler de arttırılmış. Arkadaşınızın Han Solo’sunun kafasını uçururken eğlenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *