ARALIK MÜZİK LİSTELERİNDE NELER VAR

By  |  0 Comments

ARALIK ayının yeni video ve albümleri, yeni yıldan önce görücüye çıktı bile. İşte Aralık’ın en yeni ve en iyileri…

Yazı : Erhan Dalfidan

ELLA EYRE
ella

Ella Eyre 19 yaşında R&B-pop şarkıcısı adayı; daha önce Wiz Khalifa , Rudimental ve Bastille gibi isimleri düet yapmışlığı var. İlk EP sini 15 Aralıkta yayınlayacak ” Deeper” adını taşıyor. Keşfetmen için;

KINGS OF LEON
kings

Kings Of Leon’ nun Eylül ayının son haftası yayınladığı 6. albümleri Mechanical Bull’ dan yayınladığı yepyeni video ” Beautiful War ” huzurlarınızda.

THE FREE LICKS

ekin

Bir Indie/Alternatif rock grubu olan “The Free Licks”, 70’lerden günümüze Rock müziğin geçirdiği çeşitli varyasyonların “En” lerinden ilham alarak, içlerine işlemiş ve kodlanmış birikimlerini “Exit Plan” adını verdikleri, sade ve güçlü parçalardan oluşan EP’lerini Aralık ayının ilk haftası müzikseverlerle paylaşmaya hazırlanıyor.
2010 yılında Ekin Kışlalı ve bas gitarist Cem Konuk’un, Ekin’in besteleri üzerine çalışmaları sırasında önce davulcu Veli Erişim Meral ve hemen arkasından kayıtlar sırasında Arda Algül’ün de klavyede yerini almasıyla “The Free Licks” bugünkü kadrosuna ulaştı. EP’nin ilk video klibi, çıkış parçası olan “Exit Plan” için Okşan Mete tarafından yönetildi.

CHLOE HOWL – PAPER HEART

chlöoo

İçinde bulunduğumuz yılın ilk aylarında Chlöe Howl‘ u No Strings ile yayınlamıştık. Yepyeni video klibi  “Paper Heart” ile daha geniş kitlelere ulaşmaması için hiç bir sebep yok. Parça  6 Aralık tarihinde yayınlandı.

THE KILLERS – JUST ANOTHER GIRL

the

11 Kasım’da 2 yeni parça destekli “Direct Hits” adlı toplama albümlerini çıkaran The Killers’.  yepyeni video klibi ” Just Another Girl ” yayınlandı.

JOHN NEWMAN – LOVE ME AGAIN

johm-454x300

John Newman  “Love Me Again” adlı parçayla müthiş bir çıkış yaptı. İlk albümü “Tribute” ile İngiltere albümler listesinde 1 numara olmayı başaran genç şarkıcı yepyeni video klibi ” Losing Sleep ” ile huzurlarınızda.

DAN CROLL – HOME

Daniel

Daniel Francis Croll, sahne adı Dan Croll Ingiliz müzisyen henüz 23 yaşında. ” Home ” single 1 Aralık pazar günü yayınlanacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *