AYIN EN SEKSİ KADINI: EMMA STONE

By  |  0 Comments

Emma Stone, hem erkekler hem de kadınlar tarafından eşit derecede sevilen aktrislerden biri. Erkekler onun güzelliğini görüyor, cezbedici sesini duyuyor ve mimiklerine tutuluyor. Kadınlar içinse onun gözlerinde ışık, güçlü, yaramaz halleri, güzellik ve stil sırları var.

emmastone1

Kabul edelim, onu sevmek için çokça sebebimiz var. Hollywood’un yükselen yıldızı, Spider-man ile randevulaştı, Ryan Gosling’i öptü ve henüz 26 yaşında olmasına rağmen pek çok başarılı yapımda yer aldı.

Ayın en seksi köşesine yerleşmesi şerefine, Emma Stone hakkında ‘muhtemelen’ bilmediğiniz 5 şeyi bir araya getirdik.

Emma-Stone-5 (1)

Emma’nın bileğinde anlamlı bir dövme bulunuyor. Annesinin kanserden kurtulmasını kutlamak içi, annesi ve kendisi aynı dövmeyi yaptıyor. Stone, David Letterman’a dövmesinin hikayesini “Annemin favori şarksı Paul McCartney tarasından yazılan Blackbird şarkısı. Benim de öyle. Ben de Paul McCartney’e bir mektup yazdım ve iki küçük kuş ayağı çizmesini istedim. Çünkü şarkıyı o yazdı! Ertesi gün bana çizimleri yolladı.” sözleriyle anlattı.

dea6b62d004698e3e65a12a9f83b059d

Emma’nın Los Angeles’a taşındığında ilk işinin ne olduğunu biliyor musunuz? Bir köpek pastanesinde çalışmak. Emma film dünyasının içine girmeye çalışırken, Three Dog Bakery’de bir iş buluyor. Evet, gerçekten köpekler için özel bir pastanede!

1227ba85fb579bc8a5cd0cebe789bb2dEasy A. flmindeki sahte seks sahnesini hatırladınız mı? Evet, Emma o sahneyi çekerken ilk kez astım krizine girmiş. Üstelik, bir astımı olduğunu bilmiyormuş. Bütün o yatağa atlamalar ve çığlıklar, onu gerçekten de etkilemiş.

7b0e184680fdd2b4825b783f45e44a3d

Easy A.’den konu açılmışken, Emma aslına o filmi hiç izlememiş. Vogue’a verdiği röportajında “o benim için çok fazla” cümlesiyle anlatıyor. Acaba filmin gösterimi sırasında ne yaptı, merak ediyoruz.

I

Emma, kulaklarını deldirmek için 21 yaşına kadar beklemiş. 21 yaşı ona büyük bir yıl getirmiş. Hem New York’a taşınmış hem de kulağına 5 delik açtırmış.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *