BİZBİZE BAŞLIYOR BU MACERA

By  |  0 Comments

KORAY CANERASLINDA Adam ile ilk defa karşılaştığınız bu dakikalarda size uzun uzun O’ndan bahsedip bu tanışma seansını hızlandırmam ya da ne bileyim,  son yıllarını dijital dünyaya vermiş ve elinden geldiğince modayı takip etmeye çalışan birisi olarak yeni sezon trendlerinden bahsetmem, küçük stil sırları paylaşmam, gevezeliği ukalalıkla harmanlayarak atıp tutmam gerekirdi.

Onun yerine, sizi Adam ile buluştuğumuz keyifli bir akşamüstüne götürmeye karar verdim. Bakalım şehrin en stil sahibi erkeği Adam ile neler konuşmuşuz.

Koray Caner

koray-caner-aztark_0

Koray Caner: Bak şimdi, senin İstanbul’da yaşaman bile pek çok erkeğe fazla gelebilir. Şehrin yenisi olmak bile havalı bir durum sonuçta. Sen bir de kalkmış en stil sahibi adam olmaktan, sokaktaki adama modayı anlatmaktan bahsediyorsun. Emin misin?

Adam: Neden olmasın? Beni bu kadar gözünde büyütme istersen. Sonuçta ben de sokaktaki adamlardan birisiyim. Sadece biraz daha çok şeyi takip edip paylaşmaya hevesliyim. 

Koray Caner: Alçakgönüllülük iyidir ama bazen insan kendi değerinin farkında olmalıdır.

Adam: Benim değerli olduğumu düşünüyorsan eğer, buradaki dostlarım sayesinde. Bakma, İstanbul’da yeniyim ama her zaman arayıp fikrine danışabileceğim onlarca dostum var. Onların da benim kadar çok şeyi takip edip paylaşmak isteyeceğinden eminim.

Koray Caner: Peki neler yapacaksın? Anlatsana biraz.

Adam: Kendi stilimi ve dostlarımın fikirlerini paylaşacağım desem şimdilik? Diğerlerini zaten zamanla herkes keşfedecek. Ya sen? Sen de bu işe kolları sıvasan neler yapmak isterdin?

Koray Caner: Bilmiyorum aslında. Hem sokaktaki adamım, hem moda dünyasındaki ışıltılı kapıların arkasını çok iyi biliyorum. Bir gün seninle bir çekime gelip neler yaptığını izlerim, başka bir gün podyumlarda gördüğümüz son trendleri yorumlarım. Arada sırada fikirlerini değerli bulduğum isimlerle sohbet ederim, gün gelir kişisel dertlerimle canını sıkarım. Bende malzemeden bol ne var?

Adam: Değil mi? Blogun veya dergilere yazmanın yanı sıra benim için de bir şeyler yazmanı çok isterim.

Koray Caner: Madem öyle, bir şeyler deneyelim..

Aslında sohbetimiz bütün geceye yayıldı, fikirler birbirini kovaladı, akıp giden saatlere buz gibi iki şişe Chardonnay eşlik etti. ‘Adam’ın bu şehirdeki macerasına ilk adımı attığımız gecenin sonrasındaysa ‘Adam’ın dostlarını, yani bizi eğlenceli, keyifli ve stil dolu işler üretme heyecanı sardı. Toplantılar, çekimler, yazışmalar derken heyecan aldı yürüdü; Adam’ın herkese ‘Merhaba!’ diyeceği günün heyecanıyla birleşti.

Dedim ya bizbize başlıyor bu macera. Bizbize başlıyor ama Adam’ın pek çok yeni dost edineceği upuzun bir macera olduğu ortada.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *