BİZE ALINMASINDAN MUTLU OLACAĞIMIZ 10 HEDİYE

By  |  0 Comments

PLAK FETİŞLERİNE

PİKAPArtık plak bulamıyoruz diye yakınan müzikseverler için yeni dönemde plakların yükseliş önemli bir gelişme. Özellikle de üretilen retro teknolojik pikapların güzelliğine diyecek yok. Efsanevi hi-fi audio markası McIntosh, MT5 Precision‘ı üretirken işte bu kitleyi ihya etmeyi kafasına koymuş.Su yeşili bantıyla müziğin bütün tonlarını hissetmenizi sağlıyor. Amfinize bağlayın ve boyut değiştirin!

CARTIER AĞIRLIĞI

hediye Cartier-ID-Two-Concept-Watch-0

Cartier yeni konsept saati iD Two‘yu Cereamyst’ten yapılan transparan kasasıyla birlikte piyasaya sürdü. Cam olarak Beyaz Saray’ın canlarını yapan rezistan firmasıyla anlaşan Cartier her zamanki gibi ağırlığını ortaya koymuş.  Statik bilek hareketlerinden ve nabız atışlarından kinetik enerji üretmeye yarayan mikro mekanik saat aksamının iyilerinden olan Cartier, lüks saat kategorisinin bu alandaki en gelişmişini ortaya koymuş.

YAKIN ARKADAŞ

hediye sony-xperia-z1Sıfır deklanşör gecikmeli kamerası ile harika fotoğraf ve videolar yakalama imkanı sunan ve HD üzeri ekranıyla bizi kendine aşık eden Sony Xperia Z1, 1.5  metre derinlikte 30 dakikalık çekimler yapmaya dayanıklı. Sosyal medyadan, toplantı notlarınıza kadar yanınızdan ayırmayacağınız harika bir telefon.  Evet evet, bir de telefon!

SIRTINI DAYA

hediye tumi

Festivallere giderken ya da uzun yorucu big uçak yolculuğundan sonra taksi beklerken bavulunuzdan nefret ettiğiniz oluyor mu? Cevabınız evet ise artık sırt çantasına ihtiyacınız var ve yeni yıl hediyelerinizden biri pekala bu olabilir. Bizim hediye için seçtiğimiz çanta Tumi için Los Angeles’li prodüktör DJ Vice’ın tasarladığı. Duyduğumuza göre Calvin Harris de bu çantadan kullanıyormuş.

ARMANI OLAYI

hediye armani

Karalar içindeki Eau de Nuit, gündüz yakaladığı şıklığı gece de sürdürmek isteyen erkekler için … Giorgio Armani’nin en son erkek parfümü Eau de Nuit kokusuyla sıradanlığın duvarlarını yıkıyor. Armani ruhunun yeni bir dışa vurumu. Eau de Nuit içerisinde bu ruhun tüm özelliklerini barındırıyor: tasarımın sadeliği, silüetin akıcılığı ve rahat ama şık olmanın eşsiz denklemi.. Kakuleyle yumuşatılan yoğun bergamot ve pembe biber akoru, zengin muskat akoru ve zambağın pudramsı tonları, amber ve tonka tohumunun sıcak girdabında hayat buluyor.

KIRMIZI BASKINLIĞI

hediye wallet

Evet biz erkekler kırmızıdan pek hoşlanmayız. Daha çok gri, siyah, lacivert tonlarında gezinmeye bayıldığımızdan her gün yanımızda taşıyabileceğimiz kırmızı bir cüzdan taşımak hoş bir alternatif olabilir. Givenchy logolu bu cüzdana bakıp “eh işte” de diyebilirsiniz, “fetiş objesi” olarak nitelendirip yılbaşı gecesini daha ateşli bir hale çevirebilirsiniz. Yoksa siz bu iş için kırmızı iç çamaşırı mı giymeyi düşünüyordunuz?

MÜZİKSİZ OLMAZ

hediye bose“Müzik önemli abi” felsefesine girmeden de sanatın en önemli parçalarından birini alkışlayabiliriz. Evde, iş yerinde, yolda, hadı bunları geçin sevişme anında yanımızda olan bu güzel arkadaşı nasıl unutabiliriz. Artık daha çok iPod’umuzdaki şarkılar kadarlık bir hayat sürdüğümüze göre Bose SoundLink Mini Bluetooth Speaker’a terfi edebiliriz.

AYAKKABI HASTASI

ELDİVENAyakkabı hastalığı kadınların tekelinden çıkalı bir hayli fazla oluyor. Biz sadece yavru köpek görmüş kız çocuğu gibi tepki veremiyoruz. Vitrinlere yapışmayı da çok sevmediğimizden bu sevgimiz içimizde kalıyor ama aslında ayakkabı hastalığı bizim için de mevcut. Jimmy Choo’da bu tekeli kırmamız için yeter sebep!

SICAK TEMAS

ELDİVEN

Kullanmayı pek sevmeyiz, bir tekini sürekli kaybederiz ama yine de hediye geldiği zaman seviniriz. Deri eldivenler çocukluğumuza dair babamızdan kalan en önemli aksesuarlardır. Kutunun içinden bir de Paul Smith imzalı kutu çıkınca hele göz pınarlarımızda yaşlar birikebilir. Tabii ki eldivenlerden birini kaybedene kadar.

 

 

ELİMDEN BIRAKMAM

PSSony, PlayStation 4′ü Şubat ayında tanıttığından beri beklemekten gözümüz yollarda kaldı. Bir kısmımız tatillerini Amerika’ya ayrlayıp, piyasaya sürüldüğü gün tekno marketlerin önünde sıra oldularsa da bir kısmımız hala kendisine ulaşamadık. Bu yüzden bu sorunu çözecek kişi hayatımızın unutulmazı olabilir. Bu ufak ayrıntıyı asla gözden kaçırmamak lazım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *