BLAZER-JEAN KALIBININ DIŞINA ÇIKIN!

By  |  0 Comments

Yazı: Merve Yazkan

Blazer ceket- Jean tekdüzeliğine sıkışmış gibi hissediyorsanız, sıradaki paragraf sizin için geliyor.

Blazer-jean görünümünde yanlış olan hiçbir şey yok. Onu, Andy Warhol icat etti ve şüphesiz ki kendisi en iyi giyinen, en cool erkeklerden biri. Ama bazen basit olana fazlasıyla yaslanmak zorluk getirebilir. Bu yüzden, siz de blazer-jean kalıbına sıkışmış gibi hissediyorsanız, izin verin size blazer ceketleri giymek için yeni alternatifler sunalım. Ara sıra gelen yenilikler her zaman iyidir, değil mi?

Canlı Renk Chino’lar

1

Muhtemelen ‘Chino mu, hıh’ diyorsunuz ama 2 dakikanızı ayırıp bu parlak renkte chino pantolonun outfitinizi, casual bir mükemmelliğe ulaştıracağını ve büyük bir uyum sağlayacağını düşünün.  Kırmızı tonlarını öneriyoruz, çünkü her sezona uyum sağlıyor.

Siyah Gofre Kumaş Pantolonlar

2

Sıradan eski beyaz ya da mavi gofre pantolonlar, blazerlarla iyi gitmez ve sadece takım elbiseler için uygundur. Ama şanslısınız ki, bu günlerde gofre pantolonların tamamen başka çeşitlerini mağazalarda bulabilirsiniz ve evet siyahı bile. Ki kendisi mükemmeldir.

Özel Yapım Eşofman-Pantolonlar yada Kargo Pantolonlar

3

Yıllar boyunca moda kişileri, editörleri kargo ve eşofman-pantolonlara karşı bir duruş sergilediler. Ama bu durum yakın zamanda değişti. Şuan eşofman-pantolonlar ve kargo pantolonlar (ki bazen ikisi bir arada olabiliyor) podyumlarda karşımıza çıkıyorlar.

Siyah Jean

4

Evet, burada, siyah jeanleri göz hapsimize aldık. Onlar blazer cekete daha taze ve daha resmi bir hava katıyorlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *