BODRUM CENNET KOYU’NUN GÖZDESİ JUJU SEZONU AÇTI!

By  |  0 Comments

Bodrum Cennet Koyu’nda bulunan JuJu yaz sezonuna başladı. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da gün batımı partileri ünlü DJ’lerle devam edecek bunların ilkinde de Buddha Bar ve Hotel Costes’in ünlü DJ’i Stéphane Pompougnac 20 Haziran Cumartesi günü JuJu’da çalacak.

Stéphane Pompougnac

Cennet Koyu’nun etkileyici doğasında misafirlerine konfor, huzur ve eğlenceyi bir arada sunan JuJu, 20 Haziran Cumartesi günü Buddha-Bar, Hotel Costes gibi mekanların ikonik DJ’i Stéphane Pompougnac’ıağırlayacak.  Gün batımıyla birlikte DJ setinin başına geçecek Fransız DJ, keyifli bir plaj gününü eğlenceli bir partiye dönüştürecek.

JuJu 5

Mandarin Oriental Bodrum’un yanındaki koyda, zeytin ağaçlarının gölgesinde ve Cennet Koyu’nun berrak denizinde hizmet veren JuJu’da, keyifli ve dinlendirici günler, güneş batarken yerini gün batımı partilerine bırakıyor. Yaz boyunca DJ Stéphane Pompougnac’ın yanı sıra Amsterdam’dan DJ Maestro ile DJ Fem-K ve İstanbul eğlence hayatının nabzını tutan seçkileriyle dinleyicilerini her zaman hareketlendiren DJ Salih Saka’yı ağırlayacak JuJu’nun gün batımı partileri yazın enerjisini yükseltiyor.

JuJu 1

JuJu misafirleri gün boyunca altın kumların ya da çimlerin üzerinde ferehlatıcı kokteyller eşliğinde güneşlenmenin keyfine varırken, Ege ve Akdeniz mutfağının doğal ve seçkin lezzetlerinin yanı sıra plaja özel hazırlanan Türk mutfağından atıştırmalıkların da tadına varabiliyor. Saat 13:00 – 16:00 arasında o güne özelyemeklerin sunulduğu Açık Büfe’de ise özgün tabaklar hazırlanabiliyor.

Gün Batımı Partileri DJ Programı

20 Haziran Cumartesi DJ Stéphane Pompougnac
17 Temmuz Cuma DJ Maestro
18 Temmuz Cumartesi DJ Maestro
19 Temmuz Pazar DJ Stéphane Pompougnac
24 Temmuz Cuma DJ Salih Saka
25 Temmuz Cumartesi DJ Maestro
26 Temmuz Pazar DJ Maestro
31 Temmuz Cuma DJ Maestro
1 Ağustos Cumartesi DJ Fem-K
2 Ağustos Pazar DJ Maestro
7 Ağustos Cuma DJ Maestro

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *