CANLI MÜZİK İÇİN SİZİ KULİS’E ALALIM

By  |  0 Comments

Aralık 2015’te kapılarını açan Kulis, hem Bebek’in hem İstanbul’un eğlence hayatına yepyeni bir soluk getirdi. Misafirlerine haftanın 5 günü “kaliteli canlı müzik” dinleme imkanı sunan Kulis, kulislerin sanat dünyasının tiyatroda oyuna hazırlanırken ya da konsere çıkmadan önce dinlendiği, kendilerini en rahat hissettikleri mekan olması fikrinden yola çıkarak doğdu.

image

Kulis, her ay değişen bir programla Türkiye’nin en iyi müzisyenlerini sahnesinde ağırlıyor. Bu sahne kimi zaman sürpriz isimlere de ev sahipliği yapıyor. Kulis’in samimi ve sıcak ortamından etkilenen sanatçı dostları, sahne alan müzisyenlere eşlik ederek mekana gelen misafirlere keyifli anlar yaşatıyor. Kulis Sahne şimdiye kadar rock, caz, pop, R&B parçalardan oluşan geniş repertuarlarıyla dinleyicilerin büyük beğenisini kazanan Sarp, Güvenç Dağüstün, Kargo, Özge Fışkın, FOURinthePOCKET, Ece Göksu&Neşet Ruacan, Murat İlkan&Metin Türkcan, Süleyman Bağcıoğlu ve Banu Güven gibi isimler sahne aldı.

  1. image

Mekanın ikinci katı Kulis Teras ise ünlü DJ’lerin performanslarına sahne oluyor. DJ Çağlan Tekil, DJ Meejay, DJ Barış Alazraki, DJ Nikki Wild, DJ Levent Gökçen Şen Kulis Teras’ta performans sergileyen isimlerden sadece birkaçı… Ayrıca Kulis Teras, rahat bir ortamda keyifle kahvesini yudumlamak, bir şeyler atıştırmak isteyenler için gündüz saatlerinde de hizmet veriyor.

Kulis Bebek, kokteylleriyle de bir hayli iddialı, hatta Kulis’in kendine özgü iki özel kokteyli de var. Ambrosia ve Gold Mary’yi sadece Kulis’te tadabilirsiniz. Okay Güney’in hazırladığı Ambrosia’da Smirnoff Green Apple, Green Chartreuse ve yeşil elma suyu bulunuyor. Serhat İleri’nin hazırladığı Gold Mary ise Smirnoff vanillia, Martini rosso, portakal suyu, lime, vanilya ve frambuaz karışımından oluşuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *