ÇEK BİTİR!

By  |  0 Comments

CANON’UN görüntü işleme ve lens tasarımındaki uzmanlığını gözler önüne seren iki yeni modeli taze taze piyasaya sürüldü. Her iki model için de en önemli özellik Canon’un yeni DIGIC 6 görüntü işlemcisi. DIGIC 6’nın  gücü, kullanıcıların fotoğraflama seçeneklerini artırdığı gibi çok daha farklı zorlayıcı çekim koşulunda gözalıcı görüntüler çekmelerine imkan tanıyor.

Canon-PowerShot-G16-08

PowerShot G serisiyle benzer tarza sahip olan G16 modeli, kapsamlı manuel kontrol seçenekleri ve gündelik kullanım için üstün bir rahatlık sunuyor. G16 modelinde ayrıca kablosuz bağlantı kapasitesi mevcut.

S120 modelinin ise ince ve kompakt gövdesinde çok farklı manuel kontrol seçenekleri yer alıyor. Wi-Fi işlevi kullanılarak taşınabilir cihazlar ve sosyal ağlarla doğrudan görüntü paylaşımı yapılabilirken, önemli ayarları yapmanın çok çeşitli yolları var. Özel kontrol tuşlarının kullanılması veya 7,5 cm (3,0’’) dokunmatik ekran ya da S serisindeki ikonik Lens Kontrol Halkası aracılığıyla ayar yapılabilmesi fotoğrafçıların her zaman kontrol sahibi olabilmelerini sağlıyor.

canon-s120-620-prise-en-mains

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *