CELLINI İLE 10 DAKİKADA FİT OLMAK ELİNİZDE

By  |  0 Comments

Cellini Gym-Fit Pro-7

SAĞLIKSIZ beslenmek, gün içerisinde uzun süre hareketsiz kalmak, fast food gibi zararlı yiyeceklerle beslenmek ve daha pek çok sebep, kilo problemlerine ve şekilsiz vücut ölçülerine neden oluyor. Bahara yaklaştığımız şu günlerde, sağlığına ve dış görümüne önem veren erkekler fazla kilolarından kurtulmak istiyor. Cellini piyasaya sunduğu Cellini Gym-Fit ve Cellini Gym-Fit Pro ürünleri ile 1 saatlik kardiyo egzersizinde yakılan kalori miktarına eş değer olarak 8 dakika içerisinde 200,  20 dakika içerisinde 500 kalori yakılmasını sağlıyor.

Cellini Gym-Fit Pro-4

Rahatsız olunan kilolardan kurtulmayı daha fazla ertelemeden, önlemini almak ve fit olmak için, Cellini’nin iki etkileyici ürünü var! Türkiye’de masaj koltuğu denince akla ilk gelen isim olan markanın, Cellini Gym-Fit ve Cellini Gym-Fit Pro ürünleri ile fazla kilolardan kurtulmak ve formda kalmak artık çok kolay. Bu ürünler, formunuzu korumada size yardımcı olurken, LCD ekranında görüntülenen kol ve bacak hareketleri simülasyonuyla da, daha konforlu bir fitness deneyimi yaşamanızı sağlıyor. LCD ekranıyla sunduğu 50’ye yakın pozisyon sayesinde, vücudunuzdaki pek çok bölgeyi çalıştıran Cellini Gym-Fit ve Cellini Gym-Fit Pro; sizleri alışılmışın dışında, eğlenceli bir fitness deneyimine davet ediyor.

Cellini Gym-Fit ve Cellini Gym-Fit Pro ile Gelen Sağlık

Fitness ve masaj keyfini bir arada sunarak öncü bir duruş sergileyen Cellini Gym-Fit ve Cellini Gym-Fit Pro ürünleri; vücut direncinizi arttırırken, sırt ve bel bölgelerinizin güçlenmesine de yardımcı oluyor.

Cellini Gym-Fit Pro-5

Cellini Gym-Fit ve Cellini Gym-Fit Pro, bir simülatörden çok, bir fitness antrenörü gibi size eşlik ediyor.  Sahip olduğu LCD ekranında görüntüleyebileceğiniz kol ve bacak hareketleri sayesinde, daha profesyonel bir spor deneyimi yaşayabilirsiniz. Cellini Gym Fit ve Cellini Gym Fit Pro’nun hafızasındaki 50’ye yakın fitness pozisyonuyla, vücudunuzun her bölgesini kusursuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Vücuttaki tüm kasların çalışmasını sağlayan Cellini Gym-Fit ve Cellini Gym-Fit Pro, vücuda alınan oksijen miktarını arttırarak, hormonların da daha iyi çalışmasını sağlıyor. Ayrıca, eklem sakatlıkları riskini minimuma indiriyor.

14 yaş ve üzeri herkesin kullanabileceği ürünler olan Cellini Gym-Fit ve Cellini Gym-Fit Pro; kemik yoğunluğunu ve kolajen üretimini arttırmaya yardımcı olurken, zihinsel ve bedensel stresinizi de azaltmaya yardımcı oluyor. Size de, formunuzu korumanın keyfini sürmek kalıyor.

Ürün Fiyatları:
Cellini Gym-Fit: 3.950 TL
Cellini Gym-Fit Pro: 6.800 TL

Gym-Fit Pro side

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *