CİLDİNE ÖZEN GÖSTEREN ERKEKLERİN TERCİHİ: PLATINUM MARCUS SCHENKENBERG SERİSİ

By  |  0 Comments

Kozmetik dünyasının lider markalarından LR Health & Beauty, zamanın hızlı akışını ve çevrenin cilt üzerinde yaptığı stresi dikkate alarak modern erkeğin cildine özel olarak mükemmel ve etkili bir bakım sistemi Platinum serisini geliştirdi. İçeriğindeki zengin mineraller ile kolay adımlarla özel ve etkili bakım sunan Platinum serisi, etki maddesi matrix-em ile erkek cildini yaşlanmaya karşı mükemmel koruyor.

Cildine özen gösteren erkeklere hitap eden Platinum serisi, erkeklere özel geliştirilen göz çevresi bakım kremleri ile gözlere enerji verirken, düzenli kullanımda kazayağı görünümünü ciddi oranda ortadan kaldırıyor. Anti-aging göz kremi ile de cildin savunma gücünü artıran Platinum bakım serisi yaşlanmaya karşı etkili formülasyonu ile göz çevresindeki koyu halkaların görünümü azaltıyor.

Kuru, yıpranmış ve mat ciltler ile sebum salgısı yoğun olan ciltleri başarılı bir şekilde onaran Platinum bakım serisi, canlandırıcı, yoğun etkili nemlendirici formülü ve pozitif uyarıcı kokusu ile erkeklerin vazgeçilmezi olacak.

 

Platinum Anti-Aging Cream 50 ml. Satış Fiyatı: 84,90 TL

Platinum Express Eye Cooler 30 ml. Satış Fiyatı: 59,90 TL

Platinum Express Energizer 30 ml. Satış Fiyatı: 59,90 TL

Platinum Express Anti-Shine 30 ml. Satış Fiyatı: 59,90 TL

Tüm Platinum Bakım Seti Satış Fiyatı: 129,90 TL

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *