CİLDİNİZİ KIŞ SAATİNE AYARLAYIN

By  |  0 Comments

Sadece vücudu değil, ani hava değişimleri, yağmur ve soğukların etkisiyle oluşacak hasarları önlemek için cildi de kış saatine hazırlamak gerekiyor. Bunun için peeling, maske ve bakım kremi şart. Kış bakımı için en etkili Lierac bakım ürünlerini seçtik.

GENTLE EXFOLIATOR – ARINDIRICI PEELING

01

Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinde uygulanabilir Lierac Gentle Exfoliator yüz temizleme peelingi, içeriğindeki beyaz misk, şakayık çiçekleri ve beyaz kil sayesinde cildinizi temizlerken yumuşatır. Anında yumuşaklık sağlamak için ebegümeci özü, cildi korumak ve detoks etkisi sağlamak için keten tohumu çiçeği içeren peeling, cildi nazikçe soymak için cilt soyucu, arındırıcı jojoba taneleri ve masaj yapan narin taneler içerir.

RADIANCE MASK – CANLANDIRICI MASKE

02

Vitaminli ışıltı maskesi Lierac Radiance Mask, yorgunluğun görünür işaretlerini azaltmak ve cilde anında güzellik sağlamak için detoks etkili sarı kil ile sıkılaştırma etkisine sahip gelincik ve kan portakalı özleri içerir. Daha sıkı ve gergin bir cilt görünümüne ulaşmak ve buğday proteinleri sayesinde pürüzsüz cilde sahip olabilmek için haftada bir ya da iki kez cildinize sürün ve durulamayın.

MESOLIFT CREAM- VİTAMİN YÖNÜNDEN ZENGİN KREM

03

Cilt yorgunluğunu gidermek ve parlaklığı artırmak için turunçgillerden elde edilen alfa hidroksi asitleri ile dolgunlaştırıcı bir rahatlık sağlamak için kayısı yağı ile zenginleştirilmiş Mésolift canlandırıcı krem, 5 farklı vitamin ve 5 farklı mineral içeriyor. Anti-aging etkisi gösteren canlandırıcı bir bileşime sahip kremle  ilk uygulamadan itibaren ışıldayan ve eşit dağılan bir cilt tonuna kavuşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *