DIŞARIDA OYNAYIN

By  |  0 Comments

Man on Beach

BAZEN güneş ışığına karanlık spor salonlarından daha fazla ihtiyacınız vardır. Spor salonundan çıkın ve dışarının eğlencesini kullanarak kalori yakıcı egzersizlerinizi orada yapın. 

Yazan: Andre Costa 
Çeviren: Doğa Budak

Yaz mevsimi bahçeler ve soğuk içecekler demektir, terli demirler ve toz değil. Sıcak yaz günlerinde spor salonları sizin için bir cazibe merkezi olabilir. Çünkü fit kalmak için aktif olmalısınız. Yaz eğlenceniz için fitness hedeflerinizi feda etmenize gerek yok . Bunun yerine yaz güneşi altında fit olun

Doğanın size sunduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz ve spor salonundaki ekipmanlar ondan daha cezbedici olamaz. Dağlar plajlar tepeler parklar deniz ve daha fazlası. Antremanınız neleri kapsıyorsa hepsini doğada bulabilirsiniz.

ManRunningAtBeach

Plajda Triset Yapın
Deniz kenarında fit olabilirsiniz. Kum zemin zorlayıcıdır ve vücudunuz size dengede tutabilmek için kaslarınızı fazladan çalıştırır. Bu çalışma kardiyo ve gücünüzü arttırırken büyük ölçüde kalorilerinizi yakar. Ayrıca seksi vücudunuzla sahilde boy gösterebilirsiniz.

Setler arasında 1 dakika dinlenin ve bol bol su içmeyi ihmal etmeyin. Sıcak havalarda su içmeden antreman yapmak size fazlasıyla zarar verebilir. Bütün çalışmayı tamamladıktan sonar bir set daha yapabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *