DÖVMENİN ŞIKLIĞINI KANITLAYAN 10 ERKEK

By  |  0 Comments

David Beckham’dan Tom Hardy’e, klasik erkek giyimi dövmelerle muhteşem bir şekilde stilize eden 10 erkek takdimimizdir.

Ryan Gosling

Ryan Gosling

Ryan Gosling, yakın zamanda kızı Esme’ye sevimli bir övgüyle dövme kulübüne katıldı. Ve kesinlikle oldukça cool olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik klasik giyim ve dövmenin şıklığını da kanıtlar nitelikte.

Tom Hardy

Tom Hardy

Buradan başladığımız için bizi affedin ama Tom Hardy’nin siyah kaliteli bir pantolon ve beyaz klasik gömlek ile (gömleğini çıkarırken) verdiği pozlar bizi buna zorluyor. Şimdi, takım elbise ve dövmenin uyumunu kim inkar edebilir!

Nick Wooster

Nick Wooster

Biliyoruz, Nick Wooster’ı şuanki haliyle tanıyor ve düşünüyorsunuz. Ama adam gerçekten bu dövmelerin hakkını, kişisel dokunuşlar ekleyerek veriyor. Kendisi zaten efsanevi outfitlerin sahibi.

Kanye West

Kanye West

Onu sev ya da ondan nefret et, Kanye, stil diyaloglarının asla dışında kalmayacak. Özellikle tasarımcı parçalarını, dövmeli kollarıyla eşleştirdiği sürece.

Scott Campbell

Scott Campbell

Sanatçı Scott Campbell, sizce de dövmeli elleriyle takım elbisesinin kol kısımlarını kontrol ederken oldukça çekici görünmüyor mu?

Tim Howard

Tim Howard

Birinci sınıf dövmeleriyle birinci sınıf bir atlet, Tim Howard’ın dövmeleri bir diğer kanıtımız.

Marc Jacobs

Marc Jacobs

Dünyaca ünlü moda tasarımcılarından biri olan Marc Jacobs da dövmelerle kaplı. Buna karşı koymak biraz imkansız, değil mi?

Philip Crangi

Philip Crangi

İşte, her zaman muhteşem kıyafetler, muhteşem aksesuarlar ve tabii ki muhteşem dövmeler ile boy gösteren bir takı tasarımcısı!

Jack O’Connell

Jack O'Connell

İngiliz aktör, kendini her zaman “Jack the Lad” dövmesiyle gittiği her yerde kendini beyan ediyor. Biz bu özgüveni seviyoruz, özellikle onu klasik İngiliz takım elbiseleri ve spor giyim ile eşleştirdiğinde.

David Beckham

David Beckham

Kolayca söyleyebiliriz ki Beckham, dünyadaki en şık, en stil sahibi erkeklerden biri. Özellikle ısmarlama takım elbiseleri ve siyah-gri dövmeleri arasındaki kontrast, onun genel estetiğine farklı bir enerji katıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *