TAKİP EDİLMESİ GEREKEN 5 “ADAM”

By  |  0 Comments

GEÇTİĞİMİZ aylarda Adam’ın Milano’da yaşayan arkadaşım ve dergimizin İtalya editörü İpek Ersoy, takip edilmesi gereken İtalyan erkek blog yazarlarından bir seçkiyi paylaşmıştı. Ben de işi büyütüp Dünya’nın farklı köşelerinde yaşayan, takip etmekten zevk aldığım ve stiliyle öne çıkan erkekleri ve bloglarını bu ay sizelerle paylaşmak istedim.

Koray Caner Öztürk 
Kanada’da yaşayan ancak ünü çoktan ülke sınırlarını aşan Jay Strut, bundan çok değil bir iki sene önce Facebook üzerinde “blogun ne güzel.”, “ah, seninki de.” gibi mesajlaşmalarla tanıştığım ve şu ana kadar onlarca projeyle yerini sağlamlaştıran iddialı bir blog yazarı. Jay’in Donatella Versace ile olan fotoğraflarını ya da Cannes film festivalinde birlikte takıldığı ünlü tasarımcıları kıskanmayacak modasever yoktur sanırım.
jaystrut
The Gentleman Blogger ya da hepimizin bildiği adıyla Matthew Zorpas, son dönemde dergilerden bloglara kadar pek çok yerde karşımıza çıkan bir isim. Esquire UK tarafından İngiltere’nin en şık ikinci adamı şeçilen, British GQ tarafından 2013’ün stil ikonları arasında gösterilen Zorpas, sarı Gucci takım elbisesiyle Milano sokaklarında gezerken gözden kaçırılacak gibi değildi zaten.
matthewzorpas
Eğer ki zayıf, uzun boylu, kirli sakallı, yüzünde her an ağlayacakmış gibi bir ifadeyle poz veren birisini görürseniz, San Diego’da yaşayan Edward Honaker ile karşılaşmış olabilirsiniz. Blogunu “a fashion blog or whatever.” olarak özetleyebilecek kadar ilgisiz görünmeye çalışsa da, Edward’ın onbinlerce takipçisi sayesinde blog dünyasına ilgisiz kalamayacağı bir gerçek.
edwardshair
Milano’da tanıştığım ve taşıdığı boyundan büyük Prada çantayla dikkatimi çeken Alman blog yazarı Maurizio Müller, alışılmışın dışında sayılabilecek isimlerden. Kendisini “prenses” olarak tanımlayan, pek çok farklı proje için fikir üretmeye bayılan Mau, kesinlikle akılda kalıcı isimlerden.
mau-fashion
“Boy next door” tanımlamasına birebir uyan Justin Livingston tarafından hazırlanan Scout Sixteen, New York sokaklarına duyduğunuz özlemi gidermek için biçilmiş kaftan! Stil yazıları sayesinde “erkek modası” için doğru bir referans sayılabilecek Justin’in ekibi de en az kendisi kadar eğlenceli ve stil sahibi.
scoutsixteen
Danimarka’da yaşayan 17 yaşındaki Patrick Pankalla’nın blogu, sizi kaliteli fotoğraflara doyuracak cinsten. Blogunda kişisel stilinin yanı sıra seyahatlerini de paylaşan Pankalla, yaşına rağmen yakaladığı kaliteyle pek çok blog yazarının çok ötesinde bir içerik sağlayan ve emin adımlarla ilerlyen bir isim.
bypankalla

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *