EN COOL 5 ERKEK OYUNCAĞI

By  |  0 Comments

LENOVO SMARTCAST PROJECTOR PHONE

lenovo

Lenovo bu yılın ilk yarısında Smartcast projektörlü telefonu sahaya sunduğu zaman oldukça etkilenmiştik. Şimdi eski duygularımız baki kalıyor ve üzerine yenileri ekleniyor. Telefonunuzdan çalışma masanıza yansıtılan bir keyboard’a ı ihtiyacınız var, işte yapıldı! Bu yavrunun tadına bakabilmek için Ağustos 2016’yı bekleyecek olmak gerçek bir işkence.

DRONE THE XPLORER V

xiro-xplorer-vision-2

Günümüz görüntü kayıtlarının vazgeçilmez üyesi Drone’larda akılcı büyümeler var. The Xplorer V HD akıllı kamerasıyla birlikte neredeyse sizi sarhoşken eve bırakacak hale gelmek üzere. Aletin üzerindeki GPS sayesinde yörüngeniz etrafında uzaktan kumandasız bir şekilde kullanır hale geldiğiniz yeni Drone’lar otomatik pilota geçip eve kendi kendine dönebiliyor. Biliyoruz, biraz acımasız olmuş!

ACER PREDATOR Z35 CURVE MONİTÖR

acermonitor

Yoksa siz hala oyunlarınızı düz ekranlarda oynayan azınlıktan mısınız? Duvara da yansıtsak yine kesmeyecek tabi ama bu gördüğünüz oyun ziyafeti 3 adet Acer Predator Z35 curve oyun monitörü ile yaratıldı. 2,560 x 1,080 piksel çözünürlüklü bu ekranlar ortalama bir yarış oyununu bile gerçek hayattan daha gerçek gösteriyorlar. Evet, evet daha gerçek!

POLAROID SNAP

Polaroid-Snap

Anında baskı eren polaroid fotoğraf makineleri geri dönüyor. Bu gördüğünüz Polaroid’in 10 (megapiksellik ) yeni dijital fotoğraf makinesi. Çektiğiniz fotoğrafları bir dakikanın altında (günümüz şartlarında bu süre size çok uzun gelebilir) baskılayarak buzdolabınızı renklendirebilirsiniz. Acaba Polaroid makineleri yok olmaya başlayan fotograf sanatını yeniden canlandırabilecek mi yoksa yanlızca buzdolabı süsü mü üretecek bunu göreceğiz .

MOTO 360

moto360lead

Motorola’nın elinden çıkan ve ilk yuvarlak ekranlı akıllı saat olarak bilinen Moto 360’ın yeni serisi IFA 2015’de tanıtıldı. İvmeölçer, ortam ışığı sensörü, jiroskop, haptics titreşim motoru ve optik kalp hızı monitörü (PPG) gibi ek özellikleri bulunan Moto 360 (2015) IP67 sertifikasına da sahip.A ndroid ve iOS ile çalışabilecek olan Moto 360 (2015), Snapdragon 400 işlemci kullanıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *