EN COOL 5 SAÇ STİLİ

By  |  0 Comments

2015 Kış sezonunun getirdikleri yeniliklerden biri de farklı saç stilleri. Herkes aynı görünürken, bu sezonu tamamen sizin yapabilirsiniz. Kış sezonunun yükselen en cool 5 saç stilini bir araya getirdik.

Önler ve Yanlar Kısa Modern Kesim

Önler ve yanlar kısa modern kesim

Bu stil, oldukça modern ve çok yönlü. Farklı tarzlarda kullanabilir, farklı stillerin içine karıştırabilirsiniz.

Dramatik Küt Kesim

dramatik küt kesim

Dramatik küt kesim, hem kalın saçlar hem de ince saçlar için uygun. Farklı şekillerde ve farklı özellikler taşıyan saç tipine sahip çoğu erkek bu stili rahatlıkla kullanabilir. Üstelik oldukça cool.

Konik Saç Kesimi

komiksaçkesimi

Bu saç kesimi şuan oldukça popüler. Çok uzaklara bakmadan yakınınızda bir adet göreceğinize eminiz. Yanlar  ve arkalar kısa, fakat bu kesimde saçların önü saçın diğer bölgelerine göre daha uzun. Ve tabii,unutmayalım, saçın önündeki o bir tutam sarıya çalan kısım olmazsa olmaz.

Undercut Kesimi

theundercut2

Undercut kesim, ortaya boyutlarda saç uzunluğuna sahip erkeklerin saçının arkalarını ve yanlarını, diğer kısımlara göre daha kısa bırakmasını işaret ediyor.

Kontrastlı Uzunluk Çizgisi

contrast

Bu saç kesimi oldukça cool görünüyor fakat kestirmesi de büyük bir cesaret istiyor. Çünkü kendisi oldukça iddialı bir model. Konik saç kesiminin farklı bir versiyonu olan bu model de yan kısımların boyutları çizgi haline getiriliyor ve öndeki sivrilen kısım ise daha afili.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *