EV YAPIMI BURGER’IN ADRESİ “BEEVES BURGER”

By  |  0 Comments

King Kong_Burger

BURGER tutkunlarının yeni adresi “Beeves Burger” Ataşehir Brandium AVM’de açıldı. Burger severler için ev yapımı burgerleri ve ekmekleri, özel sosları ve avantajlı menü fiyatlarıyla ezber bozan bir mekan. 

“Etin En İyi Kırmızısı” sloganıyla faaliyet gösteren, steak meraklılarının müdavimi olduğu “Beeves Steakhouse” bünyesine “Beeves Burger”ı da ekleyerek büyümeye devam ediyor. Burger konseptinin ilk şubesini Brandium Alışveriş Merkezi’nde açan Beeves, burger severleri, tanıdık lezzetleri Beeves farkıyla yeniden keşfetmeye davet ediyor.

Beeves Special_ Burger

“Beeves’in burger hali” ev yapımı hamburger tadını özleyenler için
Beeves Burger’da sunulan tüm etler dry age, ekmekler ve tatlılar ev yapımı.  Mekan, 140 gr ve 200 gr etlerle yapılan burgerleri ile gerçek burgerin tadına varmayı vaad ediyor. Etinizin pişme derecesine karar verebildiğiniz Beeves Burger’de yapılan burgerlerin en önemli özelliklerinden biri ise içinde kullanılan özel sosların etin tadının önüne geçmemesi.

MilanoBurger

 

Kars ve Gebze’de bulunan çiftliklerinde, kendi yetiştirdiği hayvanlardan elde ettiği etleri kullanan Sidar Budak, yemeklerin lezzeti konusunda oldukça titiz; burgerlerde kullandığı etleri özenle kendisi seçiyor, ekmekleri ve sosları ise yine kendi imalatı. Hal böyle olunca ortaya son derece lezzetli ve keyifli bir menü çıkıyor.

BeevesBurger_Mekan3

MiniBurger

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *