EVE NE İSTER?

By  |  0 Comments

Yazı: Merve Yazkan

Sofistike Şıklık

TOPSHOP- boutique aw15-2

Topshop’un sınırlı sayıda üretilen özel Boutique koleksiyonu mağazalardaki yerini aldı. Koleksiyonda bulunan keskin siluetli ve sade dokulu bu beyaz gömlek ise ofis günlerinin kurtarıcısı olmaya aday.

Uzay Çağına Yolcufreak-is-the-new-black-uzay-cagi-2

Dairesel hatların hem moda hem de mimaride kendini hissettirdiği 1960’lı yılların sonundaki Uzay Çağı akımı Freak Is The New Black koleksiyonun ilham noktasında yer alıyor. Koleksiyonun yıldızları ise asimetrik kesimler ve cut-out detaylar ile retro fütüristik bir havaya sahip elbiseler.

Victoria’s Secret’dan Seksi Hissetmenin Anahtarı

beauty_forever_sexy_2015_fragrance_eau_de_parfum_back_victorias_secret_hi_res

Forever Sexy 50 ML – 215 TL

Biraz oyuncu, tam anlamıyla baştan çıkarıcı. Her zaman seksi. Pembe ve siyah bağcıklı. Anında tanınan, dünyanın taptığı bir koku. Forever Sexy. Victoria’s Secret’ın sıcak ve baştan çıkarıcı kokusu Forever Sexy serin sonbahar günlerinde sizi sarmalamaya hazır.

Örgü Oyunları

Silk_and_Cashmere__01__

Silk and Cashmere, yeni koleksiyonunda sezonun en trend örgüsü Selanik ve kaşmir denilince akla ilk gelen saç örgüsünü yeniden yorumluyor. Sezonun sevilen tonlarını da tasarımlarına taşıyan markanın yeni koleksiyonu, örgünün yumuşak dokusunu modern tasarımlarla bir araya getirerek şehirli kadının vazgeçilmezleri arasında yer alacak gibi gözüküyor.

Göz Kamaştıran Sonbahar Bakışı

Max_Factor

Max Factor Masterpiece High Precision Likit Göz Kalemi – 49,90 TL

Sonbahar’ın romantik esintisinde bakışlarınıza anlam kazandırmaya ne dersiniz? Max Factor’ün bu özel likit göz kalemi, doğal ya da çarpıcı bakışlar kazanmanıza yardımcı oluyor. Max Factor Masterpiece High Precision Likit Göz Kalemi’yle ister gece makyajınız için kalın ve dramatik çizgiler yaratın, ister günlük ince ve zarif hatların tadını çıkarın. Seçim sizin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *