EVE NE İSTER? BOL TERAPİLİ YAZA HAZIRLIK!

By  |  0 Comments

HAYALİNDEKİ BİKİNİYE HAZIR MISIN?

Hpxi_ 0036 Bütün bir kış boyunca düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme ile bu yaz giyeceğiniz beyaz bikinin hayalini kurmuş olsanız da hala belirli bölgelerde biriken fazlalıklar ve selülitlerden kurtulamadıysanız tam bir “Eve” yöntemiyle 1 ayda kesin çözüm sunan bir yöntem keşfettik. HYPOXİ = Terapi ve Egzersizi Birleştiren Hedefli Vücut Şekillendirme 

Hpxi_ 0036

Bölgesel bir yağ yakma yöntemi olan Hypoxi, basınç terapisi yöntemi ile kan dolaşımını hızlandırarak egzersiz ile birleştiriyor, böylece daha az zamanda, daha az efor harcayarak hedeflenen problemli bölgelerde yağ yakımını sağlıyor ve hayal ettiğiniz vücudu aynalara küsmeden çok daha kısa bir zamanda sağlayabiliyorsunuz. Vücudu şekillendiren ve çağın mucizesi olarak tarif edilen, dünyanın en çok konuştuğusağlıklı ve etkin bir incelme metodu olan HYPOXI, en basit tanımıyla bölgesel incelme yöntemi olarak adlandırılabilir. Kan dolaşımının zayıf olduğu problemli bölgelerde dolaşımı arttırmak ve yapılan egzersiz ile enerji ihtiyacı artan çizgili kasların, bu enerjiyi, dolaşımın desteklendiği problemli bölgelerdeki yağ asitlerinden almasını sağlıyor. 

İstanbul’un pek çok bölgesinde bulunan City Beauty Güzellik merkezlerinde HYPOXI dışında cilt bakımı, fotoepilasyon, solaryum, vücut bakımı hizmetleri de veriliyor bilginize.

L250_open4

YAZA HAZIRLIK YAPARKEN SAÇ BAKIMINIZI UNUTMAYIN

AKADEMİ SAÇ TERAPİ
Türkiye’nin tek ‘trikoloji’* merkezi olma özelliği taşıyan Akademi Saç Terapi, erkek ve kadın tipi saç kaybı, genel saç seyrelmesi, saç dökülmesi, aşırı yağlanma ve kaşıntı, kepeklenme ve pullanma, saç kıran, saçta kuruma, cansızlık gibi saç ve saç derisi problemlerinin çözümüne yardımcı oluyor. Ama kendinize özel bir yaza hazırlık paketi hazırladıysanız 20 dakikalık terapi seanslarını denemenizi öneririm. Bu terapinin en güzel yanı ise bakımın özel bir masajla birlikte yapılması. Merkezden çıktığınızda sadece saçlarınız değil, kafanızda rahatlıyor. Adres: Mim Kemal Öke Cad. Hayret Apt. No:9 D:3 Nişantaşı
www.akademisacterapi.com

*trikoloji : ‘Trikoloji’ saç ve saç derisi ile ilgili sorunların teşhisinde ve çözümünde uygulanan bilimsel yöntemler bütünüdür.  

GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ OLMADAN YAZ OLMAZ
Güneşin yaydığı ultraviyole (UV) ışınlarının cilt kadar göze de zarar verdiğini söyleyen uzmanlar, güneş gözlüğü takmadan güneşe çıkmanın körlüğe giden ciddi sorunlara neden olabileceği konusunda uyarıyor. Madem sağlığımız için kullanıyoruz yılın en arzu edilen koleksiyonundan bir gözlük seçmekten zarar gelmez ne dersiniz?

Miu-Miu-Rasoir-SunglassesMIU MIU İLKBAHAR YAZ 2014 

AÇIK HAVADA SPORA DEVAM
Amerika’da ayakkabı denince akla gelen ilk markalardan biri olan ve dünya çapında bir fenomen haline gelen Skechers’ın hikâyesi 1992 yılında Amerika’da Manhattan Beach’te başlıyor. Skechers spor ayakkabı teknolojisi ile hala tanışmadıysanız Memory Foam ile başlamanızı öneririz.

SKX_MemoryFoamBed
photo 1 (2)

photo 3

Ortopetik yataklarda kullanılan malzemeden oluşan iç tabanı ayağınızın şeklini alarak, hafif, esnek ve yumuşak bir tamponlama ile eklemler ve sırtınızdaki baskıyı hafifletiyor. Geçtiğimiz hafta gerçekleşen #skechersilespor etkinliğinde hem spor salonunda hem de spor hocamız Murat Bür ile parkta da deneyimledik ki bugüne kadar denediğimiz en hafif ve rahat spor ayakkabısını Skechers çoktan üretmiş haberimiz yokmuş.

foam-insoles-2

photo 2 (9)

MAKE UP FOREVER’DAN HD DOKUNUŞ 

Hollywood Entertainment Museum Honors NBC's "Heroes" - Arrivals

Make Up For Ever’ın High Definition serisi oyuncuların ciltlerinin, daha yüksek çözünürlüklü kameraların 6x büyütmesi altında pürüzsüz görünmesi için yaratılmış. Yüksek performans formülü, yeni teknoloji kameraların yakın plan çekimleri için geliştirilmiş. Dizi ve film çekimlerinde, televizyon programlarında sıkça kullanılan bu teknolojiyi günlük hayatımıza taşıma sebebimiz ise  cildi mükemmel hale getiren yeni bir makyaj jenerasyonu yaratarak gerçek hayatta gün ışığına maruz kalan cildin de ihtiyaçlarını karşılaması üzerine kurulmuş.  Üç adımda uygulanan HD complexion programı cildin gün ışığı altında da pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Videosunu buradan izleyebilirsiniz. Oldukça hafif ve görünmez olan bu teknik kolay kolay fark edilmiyor. Ayrıca kendi makyajınızı yapma konusunda da sorunlar yaşıyorsanız Make Up Forever’ın İstiklal Caddesi’nde bulunan mağazasındaki Make Up School’dan uzmanlardan eğitim alabilir, sihirli makyaj tekniklerini öğrenebilirsiniz.

HD_FOUNDATION

MAKE UP FOR EVER HD Invisible Cover Foundation 

HD_Blush_image_white_background

MAKE UP FOR EVER HD Microfinish Cream Blush
Kremsi bir formüle sahip bu allık yüzün şekline ve istenen etkiye göre, birçok farklı şekilde uygulanabiliyor. Pembe ve şeftali tonları yüzü canlandırmak ve sağlıklı bir görünüm vermek, kahve tonlarını ise burun ve yanaklara boyut kazandırmak, gölgelendirme yapmak için kullanabilirsiniz.

BU BAHAR ÇORAPLAR  YOK GİBİ 

Penti Merdiven 2

Penti’nin yeni sezon Bahar Çorapları ince yapısıyla, dışarıdan bakıldığında bacakta yok duygusu uyandırıyor.  Kadınların ten renkleri göz önünde bulundurularak üretilen çoraplarda her tene uyacak tonlar yer alıyor. Bahar aylarına özel çok ince denyeden üretilen ve 7 farklı tonda satışa sunulan ten rengi çoraplar tıpkı tene uygun fondöten seçer gibi ten rengine uygun çorap tonunu seçme imkanı sağlıyor. Sarışın, esmer, kızıl, kumral olmak üzere farklı ten renkleri için sunulan çoraplar, bacaklarda yok gibi dururken; çekici, pürüzsüz ve doğal bir görünüm sağlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *