EVE SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE NE İSTER?

By  |  0 Comments

Yazı: Merve Yazkan

14 Şubat’a günler kaldı. Şehre aşk ve sevgi teması hakim. Her yerde buram buram sevgi kokarken, Eve’in listesi de oldukça kabarık. Peki bu Sevgililer Günü’nde Eve ne ister?

Forever New’de Aşk Tonları

1454419117_23290701

Vücudu saran elbiseler, pastel tonlardaki geniş paça pantolonlar, stile romantizm katan dantel kalem etekler ve birbirinden çekici bluzlar ile Forever New koleksiyonuna kayıtsız kalmak mümkün mü? Sıcak şarap hissi veren bu kadife elbise, listemizde.

5 Farklı Renkte Mini C de Cartier

1455003455_Cartier__Mini_C_de_Cartier___i_Be___Farkl___Renkte_Sundu___4

Mücevher ve taşlardan aldığı ilhamı her zaman tasarımlarına uyarlayan Cartier, Mini C de Cartier’yi yine bu öğelerden ilham alarak beş farklı tonda tasarladı. Altın sarısı, doğada demirle birlikte harmanlanan özel bir taş olan peridot yeşili, papatya sarısı, farklı pembe tonlarında doğada özel bir taş olan morganit pembesi ve lal taşı kırmızısı, spinal kırmızısı… Mini C de Cartier’i arzulamamız için 5 neden!

Make Up Forever’dan yeni 360º Kontür Serisi

1454941181_Pro_Sculpting__Official_Image___Kopya

Kullanımı oldukça kolay olan PRO SCULPTING serisi, yüz, kaş ve dudak için MAKE UP FOREVER tarafından piyasaya sürülen 360º makyaj serisine yeni katılan ürünlerden oluşuyor. E ne de olsa, her kadın yüzünün zarif ve incelikli görünmesini ister, özellikle Sevgililer Günü’nde!

Victoria’s Secret ile “Very Sexy” 

1452156697_07_F15_SS_BUST_BLK_352_G_05

Birbirinden kışkırtıcı parçaların bulunduğu koleksiyonda en yeni ve en seksi dantel detaylar geniş renk yelpazesiyle sunuluyor. Gösterişli olduğu kadar günün her saatine uygun model seçenekleriyle de göz dolduran koleksiyonda kadınların vazgeçilmezi destekli sütyenlerden iki beden büyütme sağlayan efsanevi Bombshell’e; her türlü kıyafetle kullanım olanağı sağlayan Multi-way’den önden kapama kolaylığı sağlayan Front-Close’a kadar pek çok seçenek mevcut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *