GÜVEN KIRAÇ KÜRATÖRLÜĞÜNDE GÜVENE DAYALI SERGİSİ

By  |  0 Comments

Geçtiğimiz yıl kasım ayında “Yüz Buldum” la ilk kişisel sergisini açan Güven Kıraç, bu kez de dört önemli sanatçıyı bir araya getirerek ilk küratörlük deneyimini yaşıyor.

Başarılı oyuncu Güven Kıraç, geçtiğimiz kasım ayında Corinne Art Gallery’de açılan ilk kişisel resim sergisi “Yüz Buldum” un ardından bu kez de “Güven’e Dayalı Sergi” ile  ilk küratörlük deneyimini yaşıyor.

Mustafa Horasan, Ferhat Özgür, Hakan Gürsoytrak ve Harun Antakyalı gibi başarılı sanatçıları bir araya getiren Güven Kıraç, bu isimlerin önderliğinde seçilen genç sanatçıların  da eserlerinin yer alacağı“ Güven’e Dayalı Sergi”nin”  küratörlüğünü üstleniyor. Kendi eserinin de yer alacağı serginin açılışını gerçekleştirecek olan Kıraç, önemli sanatçıları bir araya getirmenin yanı sıra Burak Ata, Sabo, Derya Ülker, Hakan Selçuk Bacak, Selçuk Fergökçe, Erdal Duman, Serkan Demir ve Nezihe Ateş gibi genç sanatçılara da destek vermenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Güven Kıraç’ın küratörlüğünde, Corinne Art Gallery’de düzenlenecek olan sergi 5 Mart’taki açılışının ardından 26 Nisan’a kadar sanat severlerle buluşacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *