HAFTANIN AKSESUAR LİSTESİ

By  |  0 Comments

BİR moda severin ve stil takipçinin dolabı farklı kıyafetlerle ne kadar dolu olursa olsun, her zaman yeni aksesuar eklemek hem şart hem de eğlencelidir. Belki hala etiketi bile sokülmemiş, çok giyilmemiş hatta ve hatta doğru kombini yaratmak için doğru parçaları yan yana getirilmemiş bir çok kıyafetiniz vardır, bu yüzden en yardımcı unsur burada tabii ki aksesuar. Sizin için seve seve sahip olmak isteyebileceğiniz haftanın öne çıkan 5 aksusuarını seçtik!

RAF SIMONS SNEAKERS

Bu çiçek desenli kumaş lastik pabuç ayakkabıyı, hem spor hem de casual kombinler ile karıştırmak çok mümkün. Özelikle açık renk bir jean, beyaz basic bisiklet yaka tişört ve kırmızı/oranj ince bir mont ile harika durur.

 

Floral hi-tops

 

APC ÖRME KRAVAT

Kravatlar eskiden sadece klasik takım ile takılıyordu ama artık moda çok yönlü olduğu için faklı tarzları bir araya getirmek çok mümkün. Örme bir kravat rahatlıkla casual bir gömlek, chino bir pantolon, ince düğmeli hırka ve trençkot ile kombinlenebilir. Hafta içi hem şık hem rahat olun.

Knit tie

ZARA I-PAD KILIFI

Hızla büyüyen ve gelişen internet çağında kullandığımız elektronik cihazları da farklı tasarımlar ile giydirmeye başladık bile. Giydiğiniz kıyafetlere uyumlu ya da zıt olabilecek bir i-pad kılıfı seçmeyi unutmayınız.

iPad cover

DOLCE&GABANNA METALİK SAAT

Şehirli bir erkeğin hayatını güzel ve stil bir saat yönlendirir. Saat pusula gibidir, bu yüzden hem işlevsel hem de kolunuza yakışacak bir saat seçmelisiniz. Metalik saatler bir çok stile uygun ve önemli bir günlük bir aksesuardır.

Steel watchBURBERRY PRORSUM DERİ CÜZDAN

Stiline ve kıyafetlerine dikkat eden her erkeğin tasarımıyla konuşan, orta boyda, güzel ve deri bir cüzdana her zaman ihtiyacı vardır.
Klasikleşmiş renkler dışına çıkma zamanı!

Metallic wallet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *