İNGİLİZ GRUBU THE CHARLATANS KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’TA!

By  |  0 Comments

İngiliz rock müziğin ilham verici gruplarından The Charlatans, bugün KüçükÇiftlik Park’ta muhteşem bir performans sergilemeye hazırlanıyor. Siz de yaz günlerini doğada, müzikle içiçe geçirmek istiyorsanız, bu etkinliği kaçırmayın!

Kurallar

– Konser her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Her türlü hava koşuluna hazırlıklı olunması önerilir. Bilet iadesi yapılmayacaktır.
– Konser alanı içinde yiyecek ve içecek satışı yapılacağı için, dışarıdan getirilen yiyecek ve içecek konser alanına alınmayacaktır.
– Organizasyon sahibi etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
– Konser alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası) ile girmek yasaktır.
– Bütün katılımcıların kimliklerini yanında bulundurmaları gerekmektedir.
– Organizasyon firmasının programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
– Konser alanında yanınızda bulunan eşyaların sorumluluğunun size aittir.
– Konsere katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı konser organizasyonuna ait olup katılımcı, konsere katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
– Konser biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini konser alanından çıkarma hakkına sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *