İŞ HAYATINDA “TWİST” DÖNEMİ BAŞLIYOR

By  |  0 Comments

ThinkPad Twist-1

LENOVO’nun  Dünya’nın Dönüştürülebilir İlk Dizüstü Bilgisayarı olan ThinkPad Twist ile kurumsal hayatta yeni bir dönem başlıyor. Farklı kullanım modlarıyla birden çok deneyim sunan Twist, profesyonellerin yeni gözdesi olmaya hazır.

Yenilikçi, üstün teknolojiye sahip ve şık tasarımlı ürünleriyle dünyanın en büyük PC üreticilerinden Lenovo’nun efsane ThinkPad serisi bu kez de ThinkPad Twist modeliyle kurumsal hayatta yeni bir dönem açıyor. Windows 8 Professional işletim sistemiyle segmentinin en ileri teknolojisine sahip olan Twist, özellikle döndürülebilir tasarımıyla sektörde bir ilke de imza atıyor.
ThinkPad Twist-2

HANGİ MODU İSTERSEN…

ThinkPad Twist, yazı yazmanız gerektiğinde bir dizüstü bilgisayara, hareket halinde olduğunuzda bir tablete ve sunumları paylaşmak istediğinizde de bir standa dönüşüyor. Bu çoklu kullanım moduyla Twist, profesyonellerin elinden düşürmeyeceği bir cihaz olmaya aday. Ayrıca, 12.5 inç genişliğinde, kırılma ve çizilmeleri önleyen magnezyum alaşımlı yapı IPS Gorilla Glass dokunmatik ekran arkaya eğildiğinde ise cihaz çadır şekline dönüşüyor.

DOSYALARINIZI KAYBETMEKTEN KORKMAYIN

Twist, güvenlik ve performans konusunda da diğer ThinkPad ailesinin üyeleri kadar iddialı. Mesela Twist’te yer alan sistemin çökmesi durumunda, sabit sürücünüzü hasara karşı korumak için oluşturulan “Active Protection System – ,Aktif Koruma Sistemi” devreye giriyor. Ayrıca veri güvenliğini garanti eden “Intel Trusted Platform Module” (TPM) de cihazda yer alıyor.

Twist, yüksek performansıyla da göz dolduruyor; Intel Core i5 işlemci teknolojisine sahip cihaz, 500 GB’ye kadar veya 128 GB SSD depolama imkanı sunuyor. Sadece 1.58 kg ağırlığıyla tablet ve ultrabook’un muhteşem bir birleşimi olan Twist, 7 saatin üzerinde pil ömrü ve opsiyonel 3G bağlantısıyla ofis dışında da tüketicilerin iş yaşamına eşlik ediyor.  Sıvıya dayanıklı klavyesi ile ThinkPad mirasını devralan ürün ayrıca 1 saniyeden uyku modundan çıkabilen anında başlatma teknolojisine sahip….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *