ISTANBUL DÖVME SANATI FUARI

By  |  0 Comments

fuar1

19-21 Eylül tarihleri arasında Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde  üçüncüsü düzenlenecek olan İstanbul Tattoo Convention 2014’ de   dünyanın en önemli sanatçıları  ve dövme sanatı tutkunları bir araya gelecek.  Dövme sektörünün öncülerinden  Golden Arrow Tattoo & Piercing tarafından düzenlenen fuarda Dünyadaki  bir çok ülkeden ve   Türkiye’ den  tanınmış dövme  sanatçıları geleneksel ve modern yöntemlerle yapacakları dövmeleri  sergileyecekler.

dovme kraliceleri

DÜNYACA ÜNLÜ DÖVME  KRALİÇELERİ   VE İSTANBUL TATTO CONVENTION  2014 DÖVME YARIŞMASI

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’ nde düzenlenen   İstanbul Tattoo Convention 2014’ de  bu sene Dünya da bir çok Dövme  Festivalinde Kraliçe seçilmiş Ünlü Dövme  Kraliçeleri görsel show yapacaklar. Almanya’ dan dövme  Model Kim Nova, Alice la Douce ve Vicky Vamp,  Rusya’ dan Dövme  Model Nadezhda Avdeeva, Anna Shorina ve Anna Belova’ nın katılacağı festivalde 2014 Türkiye Dövme Kraliçesi seçilecek.  Ziyaretçiler canlı müzik, dövme yarışmaları ve Türkiye Dövme Kraliçesi  seçimi gibi  değişik sahne gösterileri ile ağırlanacak.

Alice la Douce

Rock Fm’in medya sponsoru olduğu İstanbul Tattoo Convention 2014 ‘de Rock Fm dj leri  canlı performanslarını sergileyecek.

Fuarın Açılış ve Kapanış Saatleri..

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi

19 Eylül Cuma         14.00 – 21.00

20 Eylül Cumartesi  11.00 – 21.00

21 Eylül Pazar          14.00 – 20.00

İstanbul Tattoo Convention 2014

www.tattooconvention.com.tr

www.dovmemalzemesi.com
www.goldenarrow.com.tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *