JALE BALCI’DAN SEVGİLİLER GÜNÜ RESTAURANT ÖNERİLERİ

By  |  0 Comments

CHALET 

Chalet

İsviçre Alpleri’nde Bir Dağ Evi ve Geleneksel İsviçre Lezzetleri
Öncelikle hem yemek çıkışında otelinde kalabileceğiniz hemde şömine etrafında romantik bakışlarla sevgilinizi etkileyeceğiniz tüm lezzetlerini paylaşarak tadabileceğiniz Chalet restoran swisotelin hem dışında, hem içinde bir mekan.Kendine has dekorasyonu ile Chalet, daha casual bir ortam ile kendinizi iyi hissettirecektir. Şarap eşliğinde peynir veya et fondüsü alabilir. Geceyi çikolatalı fondue ile bitirebilirsiniz……(gitmişken bence kalın:))

FRANKIE 

Frankie Istanbul (002)

New York denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Frank Sinatra’dan almış ilhamını ve adını.
Sevgiliniz ve sevdiklerinizle hem eğlenmek hemde romantik bir yemek isterseniz bence İstanbul gece hayatına farklı bir soluk getiren Frankie çok yerinde bir karar olacaktır. Eğlenmeyi, dans etmeyi ve müziğin ritmini sevenenler için ideal bir sevgililer ortamı sunuyor. Geniş menüsü ve birbirinden farklı şarap seçenekleri olan Frankie’de hemen yerinizi ayırtın. Hafif aperatifleri ve değişik içkileri ile gecenin geç saatlerine kadar eğlenebilirsiniz..

MİMOLETT  

MIMOLETT RESTAURANT2

Time Out İstanbul Dergisi tarafından düzenlenen Gusta Yeme – İçme Ödülleri’nce “2010 yılının En İyi Yeni Restoran’ı” seçildi.
Açıldığı günden beri İstanbul’un belki en romantik ve özel günleri özellikle de dekorasyon ve ambiansı ile özel kılan restoranlarından birtanesi olan Mimolett’te sevgililer günü kutlamanın unutulmaz olacağını düşünüyorum. Sevgililer günü için hazırlanan mönüsünden özellikle nefis kaz ciğerini ve çikolatalı suflesini deneyin….

MIMOLETT RESTAURANT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *