İTALYA’NIN EN İYİ ERKEK MODA BLOGGER’LARI

By  |  0 Comments

ERKEK modasını takip etmek, stil sahibi Adam’ları yazıp çizmek ve Adam gibi düşünmek… Bir kadın olarak tüm bunları sunabilmek için önce Adam gibi hissetmek gerek! Peki Adam’lar ne ister? Şanslıyım; çünkü yaşadığım şehrin Adam’ları İtalyan olup dünyaya mal olunca, onların ne istediği değil, kadınların onlardan ne istediği daha çok önem taşıyor.

İpek Ersoy / Milano 

İnkar edemeyiz; biz kadınlar kas görmeyi hatta “six pack” lere kitlenip kalmayı seviyoruz, yakışıklı olmalarından etkileniyor, güzel gülen Adam’la hayat buluyoruz. Stil sahibi Adam’la övünüp, zeki ve entellektüel olanıyla ufkumuzu genişletiyoruz. Öyleyse Adam’lar bu listeye kulak verin; örnek stilleri ve yaşam tarzlarıyla İtalya’nın en çok beğenilen ve takip edilen 5 erkek blogger’ını sizler için araştırdım. Her biri farklı yönleriyle aklımızı çelmeyi başaran bu Adam’ları izleyip bizim için Mükemmel Adam’ı yaratmaya hazır mısınız?

Thethreef.com

THE THREEF COM

 

Filippo Fiora ve Filippo Cirulli’nin birlikte kurdukları thethreef.com, takipçileriyle sık sık paylaştıkları look’ları dışında; güncel moda haberleri, kampanya çekimleri ve yaratıcı lifestyle içerikleriyle dikkat çekiyor. Blog’larında erkek giyim, aksesuar, ayakkabı ve bakım kategorilerine de yer veren genç ikili, her ne kadar görünüş olarak birbirlerinden farklı olsalar da preppy stilinde buluşan ortak tarzlarıyla beğeni topluyorlar.

Misformode.blogspot.com

M IS FOR MODE BLOGSPOT IT

 

İlhamını Karl Lagerfeld’den aldığını söyleyen İtalyan blogger Antonio Cerro, blog’unda erkek modasına dair alışveriş ipuçlarını, kombinlerini, kendi look’ları ve katıldığı davetlerden fotoğraflarını paylaşıyor. Milano, Roma, Londra ve Berlin arasında sıkça seyahat eden blogger, bu şehirlerde ilgisini çeken moda haberlerini seyahat bölümünde yazarak belki de hiç görmediğiniz yerleri ayağınıza kadar getiriyor.

Mdvstyle.com

MDV STYLE COM

Sıra geldi yazının başında sözü geçen kas, six packs ve güzel gülüşün aynı bedende toplandığı Adam, Mariano Di Vaio’ya… Aynı zamanda modellik ve oyunculuk da yapan blogger’ın sayfasında, kendi outfit’leri ve önerdiği kombinler dışında, online alışveriş bölümü de bulunuyor. Stiliyle olduğu kadar saç şekliyle de beğeni toplayan Mariano’nun, Mdvstyle.com’a özel saç kategorisinin altında paylaştığı video’lardan mutlaka yararlanmalısınız. Blog’un diğer bir ilgi çeken bölümüyse, “The Italians” adıyla Mariano Di Vaio’yla birlikte diğer bir kişinin daha rol aldığı kısa filmlerden oluşan video’lar.

Iamgalla.com

I AM GALLA COM

 

Iamgalla.com, ilk bakışta çoğumuzun alışık olduğu, takipçileriyle look’larını paylaşan klasik blogger tavrını anımsatabilir. Oysaki, erkek modasına yön veren stili, seçtiği temalar ve fotoğraf kalitesiyle kendi tarzındaki blog’ların önüne geçmeyi başarıyor. Ryan Gosling’in tarzını beğenenler, Iamgalla.com’a mutlaka göz atın.

mensreverie.com

MENS REVERIE COM

Mensreverie.com, entellektüel bakış açısıyla erkek dünyasını keşfe çıkıyor. Hem öncü bir stil blog’u hem de lifestyle açışından oldukça zengin bir içerik kaynağı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Mensreverie.com’la bir yandan erkek modasında olup biten en son trendleri incelerken bir yandan da ev, dekorasyon ve ayrıntılı erkek bakım kategorileriyle, ufkunuzu genişletmeye hazır olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *