KADINLARLA ANLAŞABİLMENİN 10 GÜVENLİ YOLU

By  |  0 Comments

BİRÇOK adam hiçbir zaman kadınlarla nasıl konuşacağını hiç düşünmez. Azınlıkta kalanlar ise kadınlar konusunda kafa patlatır ve kazanır. Kaybeden değil de kazanan tarafta olmak isterseniz işte size öneriler.

Sex Editörü

MAN ABOUT WOMEN

1. Onun hayatındaki duygusal başlıklara dokunmak şart; çocukluk anıları da olabilir, gelecek kaygısı da. Biz onunla tutkuları hakkında konuşmanızı da ayrıca öneririz.

2. Gündelik konuşmalar içine saklanmış ipuçlarını iyi değerlendirmeniz gerekir. Birçok kadın ileride problem olabilecek şeyleri gün içinde önünüze sürer, dikkate alıp almamak sizin bileceğiniz bir şey.

3. Eğlenceli ve flörtöz bir konuşma anı yakalamanın en önemli yardımcısının tahrik etmek olduğunu unutmayın. Ama kavga anında pek bu yola sapmayın, ters tepebilir.

4. Kimliğinizi asla saklamayın. İstekleriniz, tutkularınız hepsi gerektiğinde paylaşılabilecek duygulardır.

5. İlk buluşmalarda iltifat etmekten kaçınmanız lazım. “Gözlerin çok güzel” gibi bir cümleyi ilkokuldan beri duyup sıkılmış olması yüksek bir ihtimal.

6. Şunu unutmayın ki erkek arkadaşlarınızın yanında yaptığınız saçma şakalar kadınların hoşuna gitmeyebiliyor. Komik olun ama komiklik yapmayın.

7. Yakın temas kurun. Kadınlar kendileriyle konuşulurken onlarla flört edilmesine ve küçük dokunuşlara bayılır.

8. Kadınları analiz edin. Onun hakkında ne düşünüyorsanız bunu onunla paylaşın. Kadınlar hakkında doğru tespitler yapan erkek kazanır.

9. Arada seksi sözcükler kullanmanız gerekli. Konuşmalarında seks konusu açan erkekler özgüven gösterisi yapıyor sayılır.

10. Ona hızlı kapılmayın. Kadınlar erkekler kadar mücadeleci bir varlıktır. Karşınızdaki kadının sizi beğenmesini istiyorsanız ona yavaş yavaş teslim olun. Kolay lokma olduğunuzu fark ederse kaybedersiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *