KITCHENETTE MENÜSÜ YARATICI LEZZETLER İLE YENİLENDİ!

By  |  0 Comments

Daima taze ve mevsimine göre yemekler sunan Kitchenette’in menüsü, Türkiye’nin yaratıcı şeflerinden Hazer Amani’nin hazırladığı inovatif ve taze lezzetler ile yenilendi. Kitchenette’in özgün bistro tarzını rahat yemek keyfi ile birleştiren menü oldukça iddialı.

 

Yenilenen menüsünden iddialı lezzetler

Kitchenette’in yenilenen menüsünde özel kahvaltı ve paylaşımlık başlangıç sunumlarından, yeniden yorumlanan et, tavuk ve balık yemeklerine kadar pek çok farklı alternatif bulunuyor. Yenilenen Kitchenette menüsünde, sağlıklı taze salata çeşilerinden mantıya, kavanozda sunulan enfes tatlı çeşitlerinine kadar pek çok yeni lezzet misafirlerin beğenisine sunuluyor.

Kitchenette, kahvaltı menüsüne erken kahvaltı severler için “Erken Kalkan Yol Alır“ kahvaltı, “Ekmek Arası Kahvaltı” ve “İskandinav Kahvaltısı” alternatiflerini ekledi. “Erken Kalkan Erken Yol Alır” kahvaltı seçenekleri arasında leziz gözlemeler, taze yoğurt çeşitleri ve Kitchenette yapımı çıtır ekmekler gibi taze lezzetler göze çarpıyor.

Kitchenette’in “Birlikte daha güzel” mottosu ile hazırlanan paylaşımlık başlangıçları arasında “Çıtır Karides Bombası”, “Kajun Çıtır Tavuk”, “Çi Börek”, “Etobur Tabağı” ve “Trüflü ve Parmesanlı Patates Kızartması” gibi yeni lezzetler bulunuyor.

Salatalara kış aylarına uygun mevsimsel içerikler ile hazırlanan yeni alternatifler eklendi. Keçi peyniri, chia tohumu, poşe pancar ve karışık yeşillikler ile hazırlanan ‘İnatçı Keçi Salatası” ve ‘Izgarada Somon Salatası’ kışın en favori lezzetleri arasında yer alacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *