MOSKOVA, FASHION WEEK ve NEW YORK MODA FİLM FESTİVALİ ile GÜNDEMDE

By  |  0 Comments

mainpeople_moscow_598bd1b2

BU ay Moskova iki önemli moda organizasyonuna ev sahipliği yapıyor, biri Mercedes-Benz ve Volvo Moda Haftası, diğeri ise New York Moda Film Festivali. 

Kemal Tarba / Moskova 

Moskova Moda ve Tekstil dünyasının en heyecanlı haftası başladı!

mainpeople_moscow_a20c5887

Mercedes Benz ve Volvo ana sponsorluğunda gerçekleşen organizasyonlarda bir çok tasarımcı ve tekstil markaları koleksiyonlarını iki hafta boyunca şehrin farklı lokasyonlarında sergiliyor. Tasarımcılar defilelerini gerçekleştirirken aynı zamanda moda severler, yerli ve yabancı basın ve Orta Doğu, Rusya ve Avrupa’dan gelmiş olan satın alma heyetleri kurulan özel studio alanlarında koleksiyonları yakından incelemeye başladı bile.

Şu ana kadar Slava Zaitsev, Alena Akhmadullina, Vilshenko, BEssARION gibi ünlü tasarımcı ve markalar defilelerini büyük bir başarıyla sergilemiş oldu. En çok dikkat çeken ise, erkek tasarımlarını yapan Leonid Alexeev oldu. Günümüzün kumaşları ve formları gelecek ile bağlayan, sofistike ve giyilebilir bir koleksiyona imza attı.

mainpeople_moscow_856879ac

New York Moda Film Festivali kapsamında, Modanın batı hali, Moda tarihi, New York sokak modası gibi farklı kategorilerde, birbirinden yetenekli yönetmenlerin işleri her gün film ve moda severleriyle buluşuyor. Ayrıca moda ve film okulu, Domus Academy karma bir defile ve özel kısa filmiyle şimdiden merak uyandırmaya başladı bile.

Moda, sanat, film, party ve kalabalık galalar sayesinde Nisan ayı boyunca Moskova şehrin ritmi hiç durmayacak!

LEONID ALEXEEV 1

LEONID ALEXEEV 2

LEONID ALEXEEV 3

LEONID ALEXEEV 4

LEONID ALEXEEV 5

LEONID ALEXEEV 6

LEONID ALEXEEV 7

MKRY-2174

MKRY-2190

MKRY-1672

Fotoğraflar: www.mainpeople.ru/buro247.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *