MUMYA FİLMİNİ HERKESTEN ÖNCE İZLEMEK İSTER MİSİN?

By  |  0 Comments

İlki 1932 yılında çekildikten sonra beyazperdede kendine hatırı sayılır bir yer edinmeye başlayan Mumya hikayeleri, uzun bir aradan sonra, 1999 yılında bu kez Stephen Sommers’ın kamerasıyla yeniden izleyiciyle buluşmuştu. Universal Stüdyoları orijinal ‘The Mummy’i bir yeniden çevrimle tekrar canlandırma yoluna gitti ve yönetmen olarak Mama (2013) filminin genç yönetmeni Andrés Muschietti’yi seçti. Başrolünde Tom Cruise’un yer aldığı filmin senaryo koltuğundaki isimler ise Billy Ray (The Hunger Games) ve Jon Spaiths (Prometheus).

Sıkıca mühürlenmiş olan antik bir mezar yüzyıllardır unutulmuş bir çölde yatmaktadır. Ancak askeri bir operasyon sonucu keşfedilir ve açılır. Zamansız bir şekilde hayatı elinden alınan antik kraliçenin ruhu da uyanmış olur. Yüzyıllar boyunca büyüyen öfkesiyle günümüze uyanan kraliçe insanlığa boyun eğdirmeye ve kendisine yapılanları ödetmeye kararlıdır.

9 Haziran’da sinemaya girecek filmin ön gösterimine davetiye kazanacak 6 çiftten biri olmak için yapman gerekenler çok basit.

Adam In Town Instagram hesabını (@adamintowncom) takip et, yarışma ile ilgili postu bul ve altına filmi kiminle izlemek istiyorsan mention’layarak yorum yap, Mumya filmini herkesten önce izleyecek 6 çiftten biri olma şansını yakala! Unutma, yarışmaya katılmak için 7 Haziran 12:00’a kadar vaktin var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *