MUTLAKA SAHİP OLUNMASI GEREKEN BAKIM ALETLERİ

By  |  0 Comments

Teknolojik aletleri sever misiniz? Biz de öyle. Çoğu erkek, teknolojik aletler ile vakit geçirmeyi ve onları kurcalamayı, sosyalleşmekten ya da sevgilisiyle vakit geçirmekten daha çok sever.

Şanslısınız! Sizin için kişisel bakım aletlerinden oluşan bir ‘must-have’ listesi hazırladık. Eğer bu zaafınız yüzünden bekar kalacaksanız, en azından bekar ve çekici olacaksınız.

Philips Sonicare Airfloss

Philips Sonicare Airfloss

Diş ipi ile dişlerini temizlemeyi çoğu erkek sevmez. Bu işlemi zaman kaybı ve garip olarak bulurlar. Ama hepimiz onun ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Neyse ki, bu teknolojik alet bu işlemi sizin yerinize, diş ipi olmadan yapıyor.

Micro Pedi Man

Micro Pedi Man

Sert bir cilt sadece ayakların korkunç görünmesine neden olmaz aynı zamanda da sizi rahatsız eder. Tabii ki geleneksel yollar ile ayağın altında oluşan sert deri tabanını yok etmeye çalışabilirsiniz fakat bu elektrikli alet hem onlardan kolaylıkla kurtulmanızı sağlıyor hem de itiraf edelim daha eğlenceli.

BaByliss Super Clipper

BaByliss Super Clipper

İtiraf edin. Erkeklerin çoğu saç kesimi için verdikleri paraya acırlar. İmkanları olsa kendileri yapmayı tercih ederler. Ne mutlu size, artık bunun için oldukça sakar birinin bile saçlarını rahatlıkla kesebileceği saç kesim aleti  BaByliss Super Clipper var.

Remington Vacuum Beard & Grooming Kit

Remington Vacuum Beard & Grooming Kit

Bir erkeğin sakalları, en havalı varlıklarından biri. Fakat bu sakalların da bir kıvamı var. Havalı olan sakallar, Bonsai ağaçları değil. Bu kıvamı tutturmak ve hem sakal hem de bıyıklarınızı toparlamak için Remington’ın mucizevi bir aleti var. Kullanınız.

Braun CoolTec Shaver

Braun CoolTec Shaver

Çoğu erkeğin problemi tıraştan sonra cildin tahriş olması, kızarması ya da rahatsız edecek şekilde kaşınması. Hassas yapısı ve tahriş etmeyen ama muhteşem bir tıraş deneyimi yaşatan Braun CoolTec Shaver, kesinlikle denenilmesi gerekenler listesinde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *