OFİSTEN HAFTA SONUNA EN COOL 5 SNEAKER

By  |  0 Comments

Yazı: Merve Yazkan

Daha önce hep her ortama uyacak ve görünümünle ters düşmeyecek havalı ayakkabıların olsun istedin. İşte sana çılgınca bir haber: bu ayakkabılar gerçekten var. Ve şimdi, bir şehir erkeği olarak, onlar seni iş saatlerinde olabildiğine casual ama spor olmadan kucaklıyorlar.

Ofisten partilere, hafta sonu brunchlarına kadar sana her ortamda eşlik edecek sneaker’lar takdimimdir.

Common Projects BBall Low

01

Common Projects’in bu süet ayakkabıları, dikkat çekici bir görünüme sahip ama gösterişli değil. Onları, ofise giderken cropped takım elbiselerle (gri, navy hatta yeşil tonlardaki, lütfen!), açık renk denimlerle giyebilirsin.

Vans Tesella

02

Vans, bu koşu ilhamlı ayakkabılarla yüksek kalitede bir krallığa giriş yaptı. Daha spor olan tasarım, bu sneakerları diğerlerine göre daha kendine özgü bir havaya soktu. Öyle ki, onları takım elbiselerden slim pantolonlara kadar hemen hemen her parçayla giymen ve çabasız şıklık elde etmen mümkün. Eğer günlük giyimde kullanmak istiyorsan da, çarpıcı jeanler ya da özel tasarım eşofmanlar seçeneklerin arasında.

Acne Studios 

03

Bu ultra-incelikli sneakerlar, hem oldukça sade hem de zarif. Lisede coğrafya öğrenmeni olsan bile, bunların içinde cool görünebilirsin. Ve konu zarifliğe geldiğinde, bunun anlamı onları takım elbiselerle de giyme gibi bir şansının olması. Ama, lütfen, içlerine fazlasıyla ‘görünür’ çoraplar giymeden önce iki kez düşün.

Dsquared2

04

Bu basit sneakerlar, aslında hiçbir niteliğe sahip olmayabilirlerdi, eğer yalın örgü detaylı olmasalardı. Ama onlar, bu sayede ofis saatlerinde tüvit ya da kaz ayağı desenli takım elbiseleri başarıyla taşıyabilirler. Hafta sonları içinse ihtiyacın olan şeyler sadece siyah denimler.

Nike Air Huarache

05

Listedeki en atletik sneakerlar onlar. Bunun anlamı onları sadece basit yapıda navy ve gri takım elbiselerle giyebilirsin. Ofis saatleri dışında ise, hemen hemen neredeyse dilediğin gibi giymekte özgürsün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *