ÖNCE KONSER SONRA PARTİ

By  |  0 Comments

ny

GEÇTİĞİMİZ hafta posta ile elime bir doğum günü davetiyesi ulaştı. Davetiyenin Facebook aracılığı ile değil de eski moda posta ile gönderilmesi hem şaşırttı hem de hoşuma gitti, davet edilen kişiye kendini daha özel hissettirmiyor değil. Zarfı açtığımda davetin eski arkadaşım Rob Shmalo’dan geldiğini görünce doğum günü partisinin de posta yoluyla gönderilmiş davetiye kadar özel olacağını tahmin etmek kolaydı.

nyc

Rob, New York’ta avukat olmasının yanı sıra eski bir buz pateni şampiyonu. Kendisini gece hayatının ve eğlencenin her bir noktasında görmek mümkün New York’ta. Rob doğum günü için konuklarına New York’un en eski ve ünlü konser salonlarından olan Carnigie Hall‘da ünlü caz sanatçısı Dianne Reeves’in konseri için bilet göndermiş. Konser öncesi de Carnigie Hall’un özel resepsiyon salonunu kapatmış. Durum böyle olunca hemen YSL‘dan aldığım dar kesim siyah takım elbisemi giymeye karar verdim. Kravat mı yoksa papyon mu taksam diye düşünürken kıyafetime biraz hareket vermem gerektiğini düşündüğümden leopar desenli Givenchy kravatta karar kıldım. Ayakkabı olarak ise Alessandro Dellacqua‘yı seçtim.

nyccc

nyr

Resepsiyon salonuna ulaştığımda davet edilenlerin büyük bir titizlikle geceye hazırlandığını gördüm. Erkekler geceye yakışır bir biçimde son moda trendlerini takip edip ilginç küçük detaylarla takımlarına haraket kazandırmayı unutmamışlar. Kızlar ise giydikleri uzun ve gösterişli tuvatleriyle adete Oscar’lardaki ünlüleri aratmıyorlardı. Resepsiyon süresince sürekli şampanya ve kanepeler ikram edildikten sonra konserin başlaması için balkonlarımıza geçtik. Konserin havası ve caz herkesi tamamen büyülemişti doğrusu.nyy

nyyy

nyyyy

reef

rrt

Konser bitiminde tabii ki kimse dağılmadı ve doğum günü kutlaması için Carnigie Hall’un hemen yanındaki Russian Tea Room’daki after party’e geçtik. Russian Party Room 1927’de Rusya İmparatorluk Bale üyeleri için açılmış ama günümüze kadar birçok ünlü ismi ağırlamış ve hala restauran ve bar olarak hizmet veriyor. İçerisi Rus temalı küçük detaylarla dolu ve oldukça eğlenceli bir mekan.tri

trrh

trrr

vbb

we

wqq

yu

yuu

Eee ne diyelim New York’lular herşeyin hakkını verdiği gibi, nasıl doğum günü yapılması gerektiğini de bir kez daha gösterdi… Bakalim sırada kimin doğum günü partisi var?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *