5 COOLEST WATCHES OF THE SEASON

By  |  0 Comments

Nisan ayın’ın en cool 5 saati sizin için seçtik! 

IWC MODERNLEŞMİŞ KLASİK TASARIMI İLE ZAMAN’IN PEŞİNDE!

IWC-saat

Tasarımı yenilenen IWC Portuguese Chronograph Classic, koleksiyona benzersiz bir zarafet ve ilham verici klasik çizgileri taşımasına rağmen şaşırtıcı biçimde özgün bir görünüme sahip. Portuguese hanedanlığının üçüncü kronograf üyesi, 1930’lardaki efsanevi orijinal modellerin kimliğini ve kültürel mirasını koruyor. Tasarım; aplike Arap rakamları, demiryolu tarzında kronometre halkası ve yaprak inceliğinde saat kollarıyla tamamlanıyor. Kenarı kavisli saat camı bu narin güzelliğin 42 milimetrelik çapını olduğundan küçük gösteriyor. Kullanılan geleneksel cam tipi, tasarım formunun dilini belirginleştirirken dengeli ve klasik bir izlenim uyandırıyor. Portuguese Chronograph Classic, 12 saate kadar olan zaman aralıklarını alt kadranda kaydetmek üzere özel olarak geliştirilen IWC üretimi 89361 kalibre ile çalışıyor. Sonuçta zamanı bir duvar saatine bakar gibi belirgin ve kolay biçimde okumak mümkün oluyor.

 

TIMBERLAND’TAN BULUNDUĞU TOPRAKLARA ÖZEL SAAT

TIMBERLAND

Timberland ‘’Stratham ‘’serisi saatler macera tutkunlarına hitap ediyor. Dünyanın en büyük özel tasarım giyim ve aksesuar markalarından Timberland genel merkezinin bulunduğu ABD ‘de ki Stratham şehrinden esinlenerek bir saat tasarladı… Daha önce Stratham adına tasarlanan mont ve ayakkabılarıyla tüm Dünyada büyük satış rakamları yakalayan Timberland‘ın aynı isimle ürettiği saat, şehirden izler taşıyor.Doğa gezilerinin ve doğa sporlarının yapıldığı Stratham şehrinin saati de tüm Dünya’daki doğa sporları tutkunlarına hitap edecek cinsten. Eğer sizde doğa yolculuğuna çıkmayı planlıyorsanız sizin için  Stratham Koleksiyonu bu yolculukta mükemmel bir seçim olacak çünkü kısa zaman dilimlerini izlemek istiyorsanız 30 dakika kronosu ile size  yardım ederken, saat, gün ve tarih konusunda güvenilir ve net bilgi sağlar.

BAZILARI FARKLI OLMAYI SEVER!

SteelEvolationCarbon

Şıklığını önemseyen beyler için kullanılan saatler tarzlarını yansıtır.Tarzını yansıtmayı seven kişilerse, TechnoMarine’nin son derece şık ve sportif tasarımları ile farklarını belli etmeyi tercih eder. Steel Evo Carbon, uzun zamandır saatçiliğin gündeminde olan karbon fibere yeni bir bakış kazandırdı. Bu sektörde daha önceleri sınırlı şekilde kullanılabilen karbon fiber bu tasarımda, hem saatin kasasını hem de kayışın ön yüzünü kaplayacak şekilde işlendi. Dolayısı ile ilk bakışta Steel Evo Carbon, sanki karbon fiber bir levhadan tek parça halinde kesilmiş gibi duruyor. Siz de bu sofistike görümüne TechnoMarine kalitesiyle sahip oluyorsunuz.

 

YEŞİL EDOX CLASS 1 İLE  BAHAR  KOLUNUZDA!

EDOX-CLASS-1-YESIL

EDOX‘un iddialı saati Class 1 baharın rengiyle vitrinleri süslemeye başladı. Şampiyonların kalp atışlarına sizde ayak uydurun ve EDOX‘un sürat tutkunları  için tasarladığı özel saati Class 1 ile zamanı renkli karşılayın. Özenle dizayn edilen baharı sembolize eden yeşil modeli ile sizde bileğinizde baharı yaşayın. Dünya Offshore Şampiyonası’nın resmi zaman tutucusu olan Class 1‘lar özel fiyatlarıyla baharı rengarenk karşılamak isteyenlere hitap ediyor. Bununla birlikte Class-1 efsanevi su dayanıklılığı sayesinde derin sulara dalmaya teşvik ediyor. Bu detaylar bütün deniz tutkunlarının dikkatini çekecek. Bu sıra dışı saat 300 metre’ye kadar suya dayanıklı…

 

U.S POLO ÇOK İDDALI TASARIMIYLA KARŞIMIZDA!

USP4150RG-449tl

Amerikan Polo Derneği’nin resmi markası olan U.S Polo, erkekler için casual saat modellerinin yanı sıra, gece kullanımına da uygun birbirinden şık modeller sunuyor. Polo oyuncularının görselini logosunda barındıran marka, farklılığını ortaya koymak isteyenlerin tercihi oluyor. Koleksiyondaki erkek modelleri ise her zevke hitap ediyor. 35-45 mm boyutlarda kadrana sahip modeller, her ayrıntısıyla görenleri hayran bırakıyor. Göstergeli takvim, kronometre casual bir stilin tamamlayıcısı oluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *