OYUNU ATEŞLE

By  |  0 Comments

adidas_Alves lo res

adidas, futbolculara daha fazla enerji sağlamak üzere tasarladığı yeni Nitrocharge kramponu futbolseverlerin beğenisine sunuyor.

adidas, yeni nesil futbolcular için tasarlanan ve birer simge haline gelen Predator, adipure ve f50 serilerine  yeni Nitrocharge krampon serisini ekledi.. f50’nin Messi, Villa ve Benzema gibi yıldız oyuncuların performanslarını en üst düzeyde sergilemelerine yardımcı olmasının ardından, adidas’ın devrim niteliğindeki yeni Nitrocharge kramponları da Dani Alves (Barcelona)Daniele De Rossi (A.S. Roma), Ezequiel Lavezzi (Paris Saint Germain) ve Javi Martinez (FC Bayern Munich) gibi dünyaca ünlü futbolcuların potansiyellerini en yüksek seviyeye çıkarmalarını sağlayacak.

adidas_Alves_Nitrocharge_PR-007

adidas_Alves_Nitrocharge_PR-038

Nitrocharge‘ın konumlanmasının temelinde, enerjiyi kalbinde saklama özelliği bulunuyor. Nitrocharge, takımda her zaman en önde yer alan, 90 dakika boyunca durmaksızın koşarak orta sahada pozisyon bulma çabasında olan ve takımın Güç Kaynağı (The Engine) olarak tanımlanabilecek oyuncular için özel olarak tasarlandı.

Sportif veri sağlayıcısı Opta ile yapılan iş birliğinin ardından, hangi oyuncunun Güç Kaynağı rolüne daha uygun olduğunu belirlemek amacıyla performanslarının değerlendirilebileceği bir algoritma geliştirildi.

Nitrocharge krampon, Güç Kaynağı olan oyunculara muhteşem bir performans göstermeleri için yenilikçi bir yol sunuyor.

adidas_Alves_Nitrocharge_PR-086
adidas_p09_LB_ProtPad_SS13_FO_NC_ 36695_397TL

Mavi ve sarı neon renkteki Nitrocharge Haziran ayı itibariyle 397 TL’lik satış fiyatıyla
adidas mağazaları ve yetkili satıcılarındaki yerini alacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *