PARTİ MAKİNESİ EVİNİZDE

By  |  0 Comments

PHILIPS

YENİ Philips Parti Makinesi ile DJ Sizsiniz. Evde parti yaparken, müzik çalarınızın da en az partiniz kadar ilgi çekici olmasını istiyorsanız, yeni Philips Parti Makinesi tam size göre…

PHILIPS
PHILIPS

İstanbul, Türkiye – Ses kalitesi kadar müzik çalarınızın görünümü ve kolay kullanılırlığı da önem taşır. Philips’in yeni müzik çaları Parti Makinesi, tüm bu özellikleri size sunan bir ürün… İkili dokları sayesinde iPhone ve iPod şarj edebildiğiniz ve her ikisinde bulunan müzikleri eş zamanlı olarak çalabildiğiniz Philips Parti Makinesi’nin MP3 için de ayrıca USB girişi bulunuyor. Yeni Philips Parti Makinesi, en iyi müzik ayarları için Digital Sound Control özelliğine de sahip.

Estetik görünümü ve ufak boyutları sayesinde evinize kolaylıkla uyum sağlayacak ve yeni bir tarz katacak Philips Parti Makinesi, opsiyonel olarak DJ uygulamasına sahip. MAX Sound teknolojisi, tek bir tuş dokunuşu ile bas sesini anında artırıyor ve ses performansını maksimize ediyor. Philips Parti Makinesi’nin ışıkları da, şarkıların ritmine göre değişerek evinizdeki parti ortamını kusursuz kılıyor.

Philips Parti Makinesi, 899,90 TL’lik fiyatıyla satışa sunuluyor.

PHILIPS

PHILIPS

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *