PHILIPS STYLESHAVER ile STİLİNİZİ YANSITIN

By  |  0 Comments

QS614011

PHILIPS’in İki Taraflı Tıraş Makinesi StyleShaver ile Stilinizi Yansıtmak Artık Daha Kolay… Stillerini özgürce yansıtmak isteyen modern çağın erkekleri, sakal şekillendirme trendini çok sevdi. Fakat erkekler, istedikleri tarzı elde etmek için birkaç farklı ürünü birden kullanmak zorunda kalabiliyorlar.

PHILIPSEn son teknolojiye sahip modelleri ile tıraş makinelerinde çığır açan Türkiye’nin 1 Numaralı erkek bakım markası Philips* bir tarafı şekillendirici diğer tarafı tıraş makinesi olan StyleShaver QS6140 ile sakal düzeltmeyi, tıraş olmayı ve stil vermeyi birarada sunarak erkeklere komple çözümler sağlıyor.

En iyi sonuçlar için şekillendirici ve tıraş makinesi olmak üzere iki taraflı uygulamaya sahip Philips StyleShaver QS6140, istenilen stili yaratmanız için 12 uzunluk ayarlı sakal düzelticiye sahip. Stil vermek için 32 mm ve 15 mm olmak üzere, iki yöne dönen şekillendiricileri bulunan Philips StyleShaver QS6140’ın 32 mm’lik yuvarlatılmış uçlu tam boylu şekillendiricisi, ciltte nazik bir dokunuş hissi uyandırıyor ve optimum kesme performansı, 15 mm’lik hassas düzeltici ise metal gövdesiyle mükemmel bir görünüm ve en detaylı şekillendirme performansı sunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *