PORSCHE DESIGN, ADIDAS’LA TASARIM YAPARSA

By  |  0 Comments

M_Running_02_PR LÜKS ile özdeşleşmiş marka Porsche Design ve adidas işbirliği ile yaratılan adidas Porsche Design Sport’un İlkbahar/Yaz 2014 Koleksiyonu, spor giyime heyecan verici teknoloji ve tasarım yenilikleri getiriyor.

M_Elements_03_PR

Lüks marka konseptinin önemli temsilcisi Porsche Design ve adidas işbirliği ile geliştirilen adidas Porsche Design Sport, İlkbahar/Yaz 2014 Koleksiyonu’nda, spor performans teknolojisi ile sofistike, minimalist tasarımı yaratıcı bir şekilde bir araya getirmeye devam ediyor. Porsche Design Sport, spor giyime teknoloji ve tasarım alanında heyecan verici yenilikler katıyor.

Koleksiyonun en dikkat çeken parçalarından biri, çift taraflı ceket… Tüm dünyada erkekler için 500, kadınlar için ise 300 adet üretilen bu yaratıcı, yüksek performanslı ceket, su geçirmez ve yüzde 100 rüzgar geçirmezken nefes alabiliyor. Her türlü hava koşulunda ideal bir arkadaş olan ceketin siyah tarafı güneşin sıcaklığını emerken, gümüş renkteki diğer tarafı hava ısındıkça sıcaklığı yansıtıyor.

ADIDAS-PORSCHE

Çift taraflı erkek ceketi, Porsche Design Sport’un mevcut sürüş, golf, koşu ve gym kategorilerine katılan yeni erkek kategorisi “Elements” altında sunuluyor. Elements, doğa yürüyüşü, patika koşusu ve yürüyüş gibi açık hava sporları için tasarlanmış son derece konforlu ve nefes alabilen kıyafetler sunuyor. Şık ve modern görünümün yanı sıra, ısıyı tahliye etme, nemi emme ve hızlı kuruma özelliklerine sahip akıllı kumaşlar da her türlü zorlu doğa koşulu ile başa çıkma imkanı veriyor.

ADIDAS-PORSCHE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *