REEBOK İLE KIŞ AYLARINDA DA FORM TUTMAYA DEVAM EDİN

By  |  0 Comments

Siz de kış aylarında hem bedeninizi hem de zihninizi aktif tutan açık hava yürüyüşlerinden vazgeçemiyorsanız, bu sezon en iyi performansı elde etmenizi sağlayacak doğru ayakkabı seçimini de yapmanızın zamanı gelmiş demektir.Reebok Sonbahar/Kış Athletic Walking kategorisinde yer alan ayakkabılar kuruluk, sıcaklık, yastıklama, konfor ve daha birçok özelliği bir arada sunan modelleri ile en doğru seçimi yapmanıza yardımcı oluyor.

Reebok+ONE+Sawcut+II

Tamamıyla su geçirmez özelliğe sahip Gore-Tex korumalı Reebok ONE Sawcut II GTX modeli, açık hava yürüyüş performanslarınızı güçlendirmeye hazır. Zorlu hava koşullarında dahi ayağın kuru kalmasını sağlayan ve tüm yüzey boyunca nefes alan bir yapı sunan model, dayanıklılık ve yastıklama fonksiyonlarını da bir arada sunuyor. Reebok ONE Sawcut II GTX, ayağın topuktan parmak ucuna doğru olan doğal hareketine tam uyum sağlayan tasarımıyla ise üstün bir konfor sunuyor.

Reebok+ONE+GTX+Lite

Profesyonel sporculardan alınan bilgiler ışığında tasarlanan ve minimalist file üst yüzeyi ile dikkat çeken Reebok ONE GTX Lite, oldukça hafif bir açık hava yürüyüş ayakkabısı olma özelliği ile ön plana çıkıyor. En zorlu arazilerin dahi kolayca üstesinden gelmenizi sağlayacak bu model çeviklik, konfor ve destek etkisini bir arada sunuyor.

Arctic+Ready+III_M40674_Man_

Dağlık arazi yürüyüşü tutkunları içinse Reebok, Arctic Ready III modelini sunuyor. Hem iç hem de dış yüzeyi ile hava koşullarına karşı koruma sağlayan model, zorlu parkur boyunca rahat etmenizi, kuru ve sıcak kalmanızı sağlıyor. Su geçirmez deri ve tekstil karışımlı üst yüzeyi ile Arctic Ready III, rahat bir his ve nefes alabilirlik sunuyor. Yüksek kesim tasarımı tırmanışlar esnasında denge ve destek sağlarken, Thinsulate astarı ayakkabının içinde gelişmiş bir ısı yalıtımı sağlıyor. Çıkarılabilir EVA iç taban kalıbı ise üstün konfor sunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *