ROMANTİK BİR BULUŞMA İÇİN ÖNERİLER

By  |  0 Comments

Buluşma zamanı geldiğinde, klasik olanın dışına çıkmak oldukça zor. Sürekli aynı şeyleri tekrar etmek zorunda kalabilirsiniz. Belki bir akşam yemeği, sinema, kokteyller… Yapılan bu tür aktivitelerde yanlış hiçbir şey yok. Fakat ilişkinizi canlı tutmak için yaratıcı olmak ve yeni şeyler denemeniz gerekebilir.

Bu Sevgililer Günü’nde lüks bir mekana ya da yüksek bir bütçeye ihtiyacınız yok. Yaratıcılığınız konuşsun yeter!

O zaman dans!

Hiçbir şey dans etmek gibi iki kişinin birlikte tutkulu ve romantik bir an yaşamasını sağlayamaz. Sevgilinize sürpriz yapın ve gerçekten birkaç hareket öğrenin. Muhteşem adımlarla ya da doğru hareketler yapmaya çalışmakla uğraşmayın, sadece dansın tadını çıkarın.

İki kişi, bir bisiklet

Eski bisiklet yolculukları yerine, yakınlaşmanıza, birlikte hareket etmenize olanak tanıyacak ve ekstra egzersiz yapmanızı sağlayacak çift kişilik bir bisiklet kiralayın. Bu sayede siz de aranızdaki romantik akımın arttığını göreceksiniz.

Farklı bir lezzet deneyimi, mesela drunch?

Yeni başlayanlar için açıklayalım: drunch şu günlerde “drunk brunch“ yerine kullanılıyor, yani sarhoş brunch anlamına geliyor. Cumartesi gecesi kokteyllerinizi yudumlamak yerine, birlikte yeni şeyler keşfetmeye ne dersiniz? Bu pazar öğleden sonrasında yumurtalar, Fransız tostları ve güneş ışınları ile bir plan yapın. Planınıza Bloody Mary’i de eklemeyi unutmayın.

Birlikte bir çömlekçilik dersi

Bir çanak çömlek dersi ile romantik buluşmanın ne alakası var demeyin. Demi Moore ve Patrick Swayze’in klasikleşmiş “Ghost”filmini defalarca izlemiş olabiliriz ve birlikte toprağa dokunup, çömlek yapmanın kesinlikle romantik bir yanı var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *