SAAT TUTKUNLARININ KULLANMASI GEREKEN 3 MOBİL UYGULAMA

By  |  0 Comments

Yazı: Merve Yazkan

Mobil uygulama dünyası sürekli genişlemeye devam ederken, her ilgi alanına göre bir uygulamanın olması hiç de şaşırtıcı değil. Mesela saat tutkunları için A’dan Z’ye herşeyin yer aldığı app’ler gibi. Genel heyecan nesnesi Kimoji gibi çok fazla parlamasalar da, onlar endüstri haberlerini takip etmek, araştırma ve alışveriş yapmak için oldukça değerli araçlar.

Dünyanın en büyük saat markaları, tanıtım ve reklam yapmak için kendi mobil uygulamalarına sahipler. Fakat onlar, gerçek saat düşkünlerini kısıtlanmış hissettirebilir. Saat dünyasında ufkunu genişletmek isteyenler, için en cool 5 mobil uygulamayı bir araya getirdik.

WATCHVILLE

gallery-1450972781-watchville

Konu saat endüstrisinden en yeni haberlere geldiğinde, dikkatinize değer birkaç websitesi var. Onlardan biri olan Watchville, mobil uygulamasıyla en yeni markalardan koleksiyonlara sıcak gelişmelere kadar sizi haberdar ediyor.

CHRONO24

chrono-24

Koleksiyonculukla az da olsa ilgilenen biri bilir ki, saat avı oldukça acı verici bir süreç olabiliyordu. Uzunca bir süre önce saat koleksiyonu yapmak, forumlara katılmak, reklamları klasörlemek ve pek çok araştırma yapmayı gerektiriyordu. Neyse ki o günler geride kaldı ve Chrono24 gibi bir aplikasyon ortaya çıktı. Dünya çapında antik parçaları size sunan bu uygulama sayesinde vintage bir Heuer Silverstone’a yada Rolex’in ilk çıkan versiyonlarına puan verebilir ve onlara sahip olabilirsiniz.

WATCHES OF

watches-of

Watches Of’u her markanın her saat modelinin yer aldığı, bir nevi ansiklopedi olarak düşünebilirsiniz. Evet, saat ansikolopedisi! İster Rolex ve Audemars Piguet gibi lüks devlerinin hayranı olun, ister De Bethune gibi daha az bilinen ama aynı derecede mükemmel markaları yakın takibe alın; bu mobil uygulamada hepsini en ince detayına kadar bulmanız mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *