SAĞLIKLI LEZZETLERİN ADRESİ; PLUS KITCHEN

By  |  0 Comments

Ürünlerinde kullanılan hammaddelerin birçoğunu Beykoz’daki doğal tarım bahçelerinden alan Plus Kitchen, hem dünya hem de yerel mutfağımızdan ilham alarak geliştirdiği tatları ile fark yaratmaya devam ediyor. Bildiğiniz yemek anlayışını unutturarak, özgün bir deneyim yaşamanıza olanak sağlayan Plus Kitchen, yeni şubeleri ile kapılarını lezzet tutkunlarına açıyor.

Doğaya zararlı olan her şeyi dünyasının dışında bırakmaya gayret eden Plus Kitchen, kâğıt peçete yerine bez mendil, plastik poşet yerine de file bezlerden yapılmış bohçaları kullanmayı tercih ediyor. Ürünlerini cam kavanozlar eşliğinde geri dönüştürülmüş ahşap çatal bıçak ile sunan Plus Kitchen, besinlerin içeriğini ve kalori değerini belirten etiketler ile de misafirlerine oldukça özenli bir servis hizmeti veriyor.

Plus Kitchen - Zorlu Center

Plus Kitchen felsefesi; “Kullan at” ürünlere ve gelişen modaya karşı “kullan atma! Yeniden kullan!” Az israf, az atık, az tüketim!

Sağlıklı yeme içmenin yanında, hayata değer katan Plus Kitchen, sanatseverleri de unutmuyor. Geri dönüşüme özen göstererek, kağıt hamuru haline getirdiği atık kağıtları heykeltıraşların yaratıcı ellerine teslim ediyor. Plus Kitchen bahçelerinden gelen doğal gübreli tohumlar ise, boş kavanozlara ekilerek müşterilere hediye ediliyor.

Plus Kitchen - Salataları (1)

Özenle hazırlanan sağlıklı besinlerle, bilinçli öğünler tüketmek için Plus Kitchen, Maslak’ta No.1 Plaza, Nişantaşı, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar, Uniq İstanbul, Zorlu Center ve İstanbul Modern’deki yeni şubeleri ile kendi serüvenine davet ediyor…

www.pluskitchen.com.tr

Adres: Nişantaşı: Teşvikiye Mah. Ahmet Fetgari Sok. No: 31/A Şişli
Zorlu Center AVM: Levazım Mah. Koru sokak No:2  T: (+90) 212 353 62 78

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *